آپدیت پی در پی مس؛ ۱۰ لباس مختلف در ۱۶ بازی!

توسط

تیم کیتز – مس رفسنجان بدون شک یکی از بلاتکلیف ترین تیم های حاضر در لیگ از نظر لباس است.

مس رفسنجان در هفته دوازدهم مقابل مس کرمان به روزرسانی دیگری را روی لباس دوم خود اعمال کرد و آن کنار گذاشتن رنگ سبز از جزئیات و همچنین حذف گرافیک عجیب مشکی و نارنجی جلوی پیراهن و استفاده از لباس یکدست سفید با یقه و نوار لبه آستین نارنجی و مشکی به عنوان چهارمین لباس دوم این تیم در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ بود.

اما این پایان کار نبود و از بازی هفته چهاردهم مقابل استقلال لباس اول هم دستخوش تغییر شد. ترکیب نارنجی و سبز لباس اول حفظ شد اما فرم یقه تغییر کرد و یک نوار سبز هم به محدوده سرشانه اضافه شد.

لباس مس پیش از آن هم بارها و بارها با تغییر در طرح و ترکیب رنگ مواجه شده بود، تغییراتی که بعضا محدود به تغییر رنگ لوگوی یوسف جامه و یا جابجایی رنگ های به کار رفته در یقه و نوار لبه آستین بود.

نکات هفته هشتم لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته هشتم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. ترکیدن توپ در دیدار ذوب آهن و تراکتور خاص ترین اتفاق این هفته بود، جایی که توپ پس از شوت توسط بازیکن ذوب آهن در فاصله کم به کفش بازیکن تراکتور اصابت کرد و طی … ادامه مطلب نکات هفته هشتم لیگ برتر

نکات هفته هفتم لیگ برتر (برگزاری قبل از هفته ششم)

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. محمد نژادمهدی بازیکن مس رفسنجان در دیدار مقابل استقلال پیراهن شماره ۵ را با شورت شماره شماره ۲ بر تن کرده بود. این در حالی است مس هیچ بازیکنی با شماره ۵ در لیست … ادامه مطلب نکات هفته هفتم لیگ برتر (برگزاری قبل از هفته ششم)

ویدیو | طراحی جدید اتوبوس مس رفسنجان

تیم کیتز – باشگاه مس رفسنجان از طراحی جدید اتوبوس خود برای فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ رونمایی کرد. ویدیو رونمایی از اتوبوس جدید مس رفسنجان را در ادامه ببینید.

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

یوسف جامه بی نظم ترین برند ورزشی ایرانه

کلا یوسف جامه خیلی طرح عوض کرده
اصلا ثبات نداره
هم استقلال هم مس رفسنجان