لباس های یورو ۲۰۲۲ زنان – ایسلند

توسط

ایسلند

لباس تیم ملی زنان ایسلند برای یورو ۲۰۲۲ زنان با طرح مشابه تیم مردان با این تفاوت که پترن گل در قالب نوار سمت چپ جاسازی شده ارائه شده است. جزئیات قرمز نیز در بخش پشتی یقه و نوار لبه پایین کناره های پیراهن نمود پیدا کرده است.

از نکات جالب توجه رویداد رونمایی لباس تیم های ملی زنان تحت پوشش پوما استفاده از فرش های ایرانی به عنوان زمینه و بک گراند عکس این تیم ها است.


سوئیس

لباس تیم ملی زنان سوئیس برای یورو ۲۰۲۲ زنان در زمینه به رنگ قرمز همراه با پترن محو گل که پوما در لباس سایر تیم های ملی زنان نیز از آن استفاده کرده ارائه شده است. یقه قرمز و سفید و نوار لبه آستین نیز قرمز کار شده است.


اتریش

لباس تیم ملی زنان اتریش برای یورو ۲۰۲۲ زنان در زمینه به رنگ قرمز همراه با پترنی محو متشکل از مجموعه گل ها در قالب نوارهای راه راه افقی بر روی زمینه ارائه شده است. لوگوی فدراسیون فوتبال اتریش در اندازه نسبتا بزرگ در سمت چپ، لوگو نوشته PUMA در بالای آن و همچنین نام کشور اتریش نیز به زبان آلمانی “ÖSTERREICH” در پشت یقه نقش بسته است.


ایتالیا

لباس تیم ملی زنان ایتالیا برای حضور در یورو ۲۰۲۲ زنان از ترکیب لباس جدید مردان که اخیرا معرفی شد به عنوان طرح پایه بهره می برد با این تفاوت که پترنی متشکل از سایه محو گل های کنار هم چیده شده در قالب طرح چهار بخشی لباس گنجانده شده است. سایر قسمت ها مشابه لباس نسخه مردان است.


هلند

(۴ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم فوتبال زنان هلند برای یورو ۲۰۲۲ زنان توسط نایک رونمایی شد.

لباس اول زنان هلند با ترکیبی بسیار ساده در زمینه یکدست نارنجی همراه با نوار مشکی در محدوده پهلو ارائه شده است. لوگوی تیم ملی زنان هلند و نایک نیز تک رنگ مشکی است.

لباس دوم نیز با الهام از رنگ های پرچم کشور هلند در زمینه سفید همراه با شیپ های قرمز و آبی در اندازه های متفاوت به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده است. لوگوی تیم نیز با ترکیب نارنجی و قرمز روی پیراهن نقش بسته است.


*پرتغال، نروژ و فنلاند دیگر تیم های تحت پوشش نایک حاضر در یورو ۲۰۲۲ زنان لباس جدید دریافت نکرده و با لباس های کنونی خود در رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد.


فرانسه

(۴ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی زنان فرانسه برای یورو ۲۰۲۲ زنان توسط نایک رونمایی شد.

لباس اول زنان فرانسه در زمینه به رنگ آبی همراه با یک تصویرسازی که احتمالا برگرفته از نقوش معماری این کشور است ارائه شده است. نوار پهلو و بخش پشتی یقه به رنگ قرمز کار شده و لقب تیم ملی فرانسه “LES BLEUES” به معنی آبی ها نیز به صورت حرارتی بی رنگ روی نوار پهلو حک شده است.

لباس دوم نیز با ترکیبی بسیار ساده در زمینه یکدست سفید همراه با نوار بژ در پهلو ارائه شده است. پرچم فرانسه نیز همچون پیراهن اول در قالب یک نوار در سمت بیرونی آستین چپ دوخته شده است.


انگلیس

(۴ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی فوتبال زنان انگلیس برای یورو ۲۰۲۲ زنان توسط نایک رونمایی شد.

لباس اول با ترکیبی ساده از نظر رنگی در زمینه یکدست سفید ارائه شده که با یک پترن بافتی در دل پارچه کامل می شود. لوگوی اتحادیه فوتبال انگلستان و نایک نیز با ساختار بازتابنده به صورت برجسته روی لباس درج شده است.

لباس دوم زنان انگلیس نیز با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ قرمز/نارنجی درخشان همراه با جزئیات قرمز تیره در قالب یقه، نوار لبه آستین و پهلو ارائه شده است.


ایرلند شمالی

(۱۹ فروردین ۱۴۰۱) لباس تیم ملی زنان ایرلند شمالی برای یورو ۲۰۲۲ زنان با ترکیبی ساده توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه یکدست به رنگ سبز همراه با یقه و سه خط روی شانه سفید ارائه شده است. یک خط باریک مشکی نیز بر روی یقه به چشم می خورد.


بلژیک

(۱۹ فروردین ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی فوتبال زنان بلژیک برای یورو ۲۰۲۲ زنان توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول زنان بلژیک با ترکیبی بسیار ساده در زمینه یکدست مشکی ارائه شده است. یک نوار باریک قرمز در مرکز یقه و نوار لبه آستین به همراه سه خط زرد روی شانه تنها جزئیات رنگی لباس اول زنان بلژیک را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز با تم مشترک سایر تیم ها در زمینه به رنگ زرد طلایی همراه با سه خط و لوگوهای مشکی ارائه شده است.


اسپانیا

(۱۹ فروردین ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برای یورو ۲۰۲۲ زنان توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ قرمز همراه با یقه سرمه ای ارائه شده است. نوار لبه آستین نیز سرمه ای با نوار پرچم اسپانیا بر روی آن است و سه خط روی شانه نیز زرد کار شده است.

لباس دوم زنان اسپانیا نیز با تم مشترک دیگر تیم ها و ترکیب رنگی مشابه لباس دوم اسپانیا در سال ۲۰۱۲ در زمینه به رنگ آبی روشن همراه با سه خط و لوگوهای سرمه ای ارائه شده است.

لباس جدید همانند چند تیم دیگر آدیداس در نسخه مردانه نیز تولید و عرضه شده است.


آلمان

(۱۹ فروردین ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی فوتبال زنان آلمان برای رقابت های یورو ۲۰۲۲ زنان توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول با ترکیب سنتی آلمان ها در زمینه سفید همراه با جزئیات مشکی در قالب یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین ارائه شده است. پرچم آلمان بر روی نوار لبه آستین تکرار شده و در گوشه یقه نیز نمود پیدا کرده است.

لوگوی فدراسیون فوتبال آلمان و آدیداس مطابق با تم جدید آدیداس برای لباس های تیم های ملی زنان به مرکز پیراهن منتقل شده است.

لباس دوم زنان آلمان نیز که با طرح مشترک با لباس دوم سایر تیم های تحت پوشش آدیداس عرضه شده در زمینه به رنگ سبز کله غازی همراه با سه خط و لوگوهای یخی ارائه شده است. رنگ لباس دوم از برخی لباس های خاطره انگیز آلمان در دهه ۹۰ میلادی نشات گرفته است.

این لباس همچنین در نسخه مردانه نیز عرضه شده و مشخص نیست که آیا تیم ملی مردان هم از همین طرح استفاده خواهد کرد(احتمال کم) یا اینکه صرفا جهت فروش هواداری تولید و عرضه شده است.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
12 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز سلام. آیا نسخه های ارائه شده برای تیم های زنان حاضر در یورو ۲۰۲۲، همان نسخه های مورد استفاده تیم های مردان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود؟!

طرح لباس دوما که انگار طرح مورد استفاده آدیداس برای سالهای قبل هستش

خیلی همشون بده

جالب نیست

حال دادنیه

همشون سادن
بنظرم کیت اول فرانسه از همشون بهتره

آره ستون

سلام و عرض ادب
می خواستم بدونم که سایت برنامه ای برای برگزاری چالش داره یا نه ؟
سپاس

تیم کیتز یه سوال این پترن چیه که توی لباس ایتالیا و ایسلند و سوئیس و اتریش استفاده کرده؟