لباس پورتو ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم پورتو برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به طور رسمی توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ زرد بسیار روشن همراه با نوارهای باریک شونده که ممکن است از دنباله های لوگوی نیوبالانس برداشت شده باشد از سمت بالا راست و پایین چپ به مرکز در سایه ای تیره تر از زمینه ارائه شده است.

جزئیات طوسی در قالب لوگوی نیوبالانس، اسپانسر جدید(BETANO) و همچنین حاشیه یقه نمود پیدا کرده و نوار پهن لبه آستین نیز به رنگ طوسی است.


(۲۶ خرداد ۱۴۰۱) لباس سوم پورتو برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

لباس سوم با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ آبی همراه با جزئیات سفید در قالب یقه و خط جلوی شانه ارائه شده است. شورت و جوراب آبی ترکیب لباس سوم پورتو در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

لباس سوم پورتو از نظر طیف رنگی با لباس اول همپوشانی دارد و در واقع احتمالا مختص مواقعی است که حریف با لباس سفید مقابل پورتو قرار می گیرد.


(۲۳ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول پورتو برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به طور رسمی توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن جدید همچون گذشته با ترکیب راه راه آبی و سفید ارائه شده و یقه نیز به صورت هفتی و به رنگ آبی با حاشیه سرمه ای است. آستین ها آبی و پشت پیراهن در محدوده نام و شماره بازیکن یکدست سفید است.

جزئیات سرمه ای همچنین در قالب نوار لبه آستین و لوگوی نیوبالانس در سمت راست سینه نمود پیدا کرده است. شورت آبی و جوراب سفید همراه با یک شورت جایگزین سفید ترکیب لباس اول یاران مهدی طارمی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

لباس سوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس سوم پورتو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نیوبالانس رونمایی شد. پیراهن سوم جدید پورتو در زمینه با یک پترن شطرنجی مرکب از دو سایه تیره و روشن رنگ سرمه ای که در بخش های مختلف تغییر شکل و حجم می دهد ارائه شده است. لوگوی باشگاه، نیوبالانس و اسپانسر … ادامه مطلب لباس سوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم پورتو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نیوبالانس رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک پترن گرافیکی که طرح های دهه ۹۰ میلادی را در ذهن تداعی می کند ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و همچنین لوگوی نیوبالانس و اسپانسر همگی از جزئیات آبی … ادامه مطلب لباس دوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

ویدیو | رونمایی لباس پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول پورتو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نیوبالانس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید پورتو را در ادامه ببینید.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جالب نیست

اونا هرساله نو آوری تو طرح ها و رنگ لباس تیمها
اینجا ما باید طرح های تکراری و کپی آلشپورت و مجید بسوزیم و بسازیم به آلشپورت حرف بزنیم میگن تحریمیم به مجید حرف بزنیم میگن حمایت از تولید داخلی
تیما هم که ماشالله تنوع رنگ بندیشون تو لباسای دوم و سوم عالیه نمونش بازی برگشت پرسپولیس و نساجی
هرچند کجای مملکتمون درسته که فوتبالش درست باشه

👌👍

تنها ایراد کیت دوم استفاده از آستین و شورت طوسیه وگرنه بقیه چیزاش عالیه