لباس پورتو ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم پورتو برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ آبی همراه با یک پترن محو مدور برگرفته از فرم لوگوی باشگاه پورتو حول محو لوگوی باشگاه در سمت چپ سینه ارائه شده است. یقه نیم آبی و نیم طلایی رنگ است و لوگوی پورتو، نیوبالانس و اسپانسر نیز تک رنگ طلایی هستند.


(۲۳ خرداد ۱۴۰۲) لباس دوم پورتو پرتغال برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ طلایی روشن همراه با نوار زیگزاگی در محدوده سینه و نوارهای راه راه محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. سه چهارم یقه و همچنین نوار مورب روی آستین راستبه رنگ سرمه ای کار شده، ضمن اینکه لوگوی باشگاه پورتو، نیوبالانس و اسپانسر نیز همگی تک رنگ سرمه ای هستند.


(۱۷ خرداد ۱۴۰۲) لباس اول پورتو برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به طور رسمی توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیبی ساده و بر پایه سنت همیشگی با نوارهای راه راه نسبتا پهن آبی و سفید ارائه شده است. یک نوار سفید که هویت بصری نیوبالانس بر روی آن نقش بسته در لبه آستین راست به چشم می خورد، این در حالی است که آستین چپ فاقد نوار است.

تگ ویژه ۱۳۰ سالگی باشگاه پورتو نیز داخل یقه درج شده است.


لباس سوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس سوم پورتو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نیوبالانس رونمایی شد. پیراهن سوم جدید پورتو در زمینه با یک پترن شطرنجی مرکب از دو سایه تیره و روشن رنگ سرمه ای که در بخش های مختلف تغییر شکل و حجم می دهد ارائه شده است. لوگوی باشگاه، نیوبالانس و اسپانسر … ادامه مطلب لباس سوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم پورتو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نیوبالانس رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک پترن گرافیکی که طرح های دهه ۹۰ میلادی را در ذهن تداعی می کند ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و همچنین لوگوی نیوبالانس و اسپانسر همگی از جزئیات آبی … ادامه مطلب لباس دوم پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

ویدیو | رونمایی لباس پورتو ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول پورتو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نیوبالانس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید پورتو را در ادامه ببینید.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ساده ولی جذاب

ترکیب رنگ کیت دوم جذابه ولی طرحش خیلی منو جذب نکرد.

کیت دوم رو دوست داشتم روی تن خیلی میشیینه

اسپانسر لباس سایت بت هست