لباس پوهانگ استیلرز ۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس اول، دوم و لباس ویژه ۵۰ سالگی باشگاه پوهانگ استیلرز کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

لباس اول با ترکیب راه راه قرمز و مشکی نسبتا پهن افقی همراه با یک پترن بسیار محو با ساختار شش ضلعی ارائه شده است. نوار پشتی یقه به رنگ نارنجی و لوگوی پوما نیز طلایی است.

لباس دوم پوهانگ نیز در زمینه سفید همراه با پترن شش ضلعی بسیار محو در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین ترکیبی از خردلی و نوار قرمز و مشکی است و لوگوی باشگاه و پوما نیز تک رنگ خردلی هستند.

لباس ویژه ۵۰ سالگی باشگاه پوهانگ استیلرز در سال ۲۰۲۳ نیز با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ نارنجی همراه با پترن محو مشابه لباس اول و دوم ارائه شده است. در این لباس یک نشان ویژه مشکی و طلایی حاوی عدد ۵۰ جایگزین لوگوی باشگاه شده و همین نشان با عدد سال های ۱۹۷۳(سال تاسیس باشگاه) و ۲۰۲۳ در دو طرف آن در پشت یقه نقش بسته است.

لباس های کی لیگ کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ – چونبوک موتورز

تیم کیتز – لباس تیم های حاضر در فصل ۲۰۲۲ کی لیگ کره جنوبی(K League) به مرور و پس از رونمایی در این پست معرفی خواهند شد. لباس چونبوک هیوندای موتورز ۲۰۲۲ لباس دوم چونبوک هیوندای برای فصل ۲۰۲۲ با طرح قدیمی مشابه لباس اول در زمینه سفید همراه با پترن نقطه ای سبز بر … ادامه مطلب لباس های کی لیگ کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۲ – چونبوک موتورز

لباس های پوهانگ استیلرز برای فصل ۲۰۲۱

 

لباس های پوهانگ استیلرز برای فصل ۲۰۲۰

تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم فوتبال پوهانگ استیلرز کره جنوبی برای فصل ۲۰۲۰ توسط آستوره رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه متشکل از ترکیب راه راه های پهن افقی به رنگ سنتی باشگاه یعنی قرمز و مشکی ارائه شده است. یقه کلاسیک و نوار لبه آستین به رنگ … ادامه مطلب لباس های پوهانگ استیلرز برای فصل ۲۰۲۰

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با این اوصاف باید منتظر رونمایی لباس سایپا جلو صندوق عقب پراید هم باشیم