لباس چهارم بایرن مونیخ ۲۰۲۲-۲۰۲۱؛ چمنزار

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ تحت عنوان “چمنزار” به مناسبت فستیوال سالانه باواریا توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید بایرن با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ سبز تیره همراه با جزئیات طلایی در قالب سه خط روی شانه و حاشیه لبه آستین ارائه شده است. لوگوی باشگاه با جزئیات تزئینی در حاشیه آن، لوگوی آدیداس و اسپانسر (···T·) همگی تک رنگ طلایی کار شده اند.

شورت مشکی و جوراب سبز تیره با جزئیات طلایی و مشکی ترکیب لباس چهارم بایرن در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند. بایرن روز شنبه ۲۷ شهریور در دیدار هفته پنجم بوندسلیگا برابر بوخوم این لباس را بر تن خواهد کرد.

ویدیو | رونمایی لباس بایرن مونیخ ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید باواریایی ها را در ادامه ببینید.

لباس بایرن مونیخ ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ برای اولین بار بدون جزئیات سفید

تیم کیتز – لباس اول بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ برای اولین بار در تاریخ باشگاه بدون هیچ جزئیات سفیدی به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با نوارهای گرافیکی در سایه ای نزدیک به زمینه ارائه شده است. جزئیات مشکی در قالب سه خط روی شانه، … ادامه مطلب لباس بایرن مونیخ ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ برای اولین بار بدون جزئیات سفید

لباس چهارم بایرن مونیخ ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جالبه

الان مثلاً لباس چهارمش با دومش چه فرقی داره؟ هر دوتا تیرس، تو تن بازیکنا انگار همون لباس دومه