لباس چهارم پاریس سن ژرمن برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم جدید تیم فوتبال پاریس سن ژرمن فرانسه برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ تحت برندینگ جردن توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه از یک گرافیک سرتاسری مرکب از رنگ های صورتی و بنفش روشن که با افکت اسپری در بخش های مختلف پراکنده شده اند ارائه شده است. پارچه پیراهن از یک بافت گرافیکی بهره می برد که بسیار شبیه به پارچه ای است که در لباس اسپانیول تولید کلمه دیده بودیم.(اینجا ببینید)

یقه، نوار لبه آستین و نوار بریده پهلو مشکی کار شده و عبارت “PARIS” به صورت محو براق روی نوار پهلو تکرار شده است. لوگوی باشگاه تک رنگ صورتی است و لوگوی سیاه رنگ جردن جایگزین لوگوی نایک در سمت راست سینه شده است.

شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس چهارم پاریس سن ژرمن در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ را کامل می کند.

لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس سوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که تحت برندینگ جردن از سوی نایک عرضه خواهد شد، به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با یک نوار مشکی در مرکز پیراهن که در محدوده اسپانسر برش می خورد ارائه شده … ادامه مطلب لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

ویدیو | رونمایی لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول PSG برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید پاریسی ها را در ادامه ببینید.

لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با نوار پهن قرمز با حاشیه سفید در مرکز پیراهن که هر دو رنگ با افکت براش ترسیم شده، ارائه شده است. این نوار در محدوده اسپانسر (QATAR AIRWAYS) برش خورده و … ادامه مطلب لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز تو بازی رسمی ازش استفاده میشه؟

تیم کیتز از لباس چهارم چه موقعی استفاده میشه؟