لباس کورینتیانس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم کورینتیانس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با یک طراحی خاص به مناسبت دهمین سالگرد قهرمانی این تیم برزیلی در جام باشگاه های جهان ۲۰۱۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ سفید استخوانی همراه با نوشتار سیاه رنگ با الفبای ژاپنی در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. بخش کشسانی پشت یقه مشکی است و پرچم ژاپن نیز در وجه داخلی آن درج شده است.

لوگوی باشگاه کورینتیانس و نایک نیز به صورت تک رنگ مشکی بر روی پیراهن نقش بسته است.

کورینتیانس با برتری مقابل چلسی در فینال جام باشگاه های جهان ۲۰۱۲ که در یوکوهاما ژاپن برگزار شد برای دومین بار به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یافت.


(۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس دوم کورینتیانس برزیل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با یک پترن گرافیکی محو ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین مشکی با حاشیه طلایی رنگ است و قسمت های قرمز رنگ لنگر موجود در لوگوی باشگاه نیز همچون لباس اول متناسب با جزئیات لباس به طلایی تغییر رنگ داده است.


(۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس اول کورینتیانس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ سری A برزیل توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید کورینتیانس بر پایه جدیدترین قالب نایک و در ساده ترین ترکیب ممکن در زمینه یکدست سفید همراه با یقه و نوار لبه آستین مشکی و طلایی ارائه شده است.

از نکات لباس جدید کورینتیانس باید به تغییر رنگ اجزای قرمز رنگ لوگوی باشگاه به طلایی و همچنین استفاده از پارچه برخوردار از نسل جدید سیستم تهویه نایک DRI-FIT ADV اشاره کرد.

شاید شما دوست داشته باشید

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نمیدونستم ویلیان رفته کورینتیانس ببین از کجا به کجا رسید