نوروز ۱۴۰۲ مبارک؛ زمین روشن شد!

توسط

تیم کیتز – یک بار دیگر زمین از دل خاموشیِ زمستان سرد و سخت عبور کرد و به روشنایی و سرسبزی بهار رسید. بهار تمام روشنایی اش را از اندک نور امیدی دارد که تاریکی زمستان را تاب آورد و این همان الگوی تکراری است که در راه گذر از سختی ها و رسیدن به شکوفایی و تعالی، الهامبخش انسان است.

طبق عهد هر ساله با طبیعت مهربان باشیم، به یکدیگر بیش از پیش عشق بورزیم و یاریگر هم باشیم. وجود پدر و مادر و بزرگترها را پاس بداریم و یادشان را گرامی. این بار زمین را با نور محبت و همدلی روشن کنیم.

در پناه پروردگار سلامت و پاینده باشید

نوروز ۱۴۰۲ بر شما مبارک

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوروز بر شما و همه مردم ایران مبارک
جا داره اول از تیم کیتز که برای بهتر شدن فضای هنری ورزشی کشورمون تلاش میکنه و هیچ چشم داشتی نداره و تو این چند سال با عشق کارشو ادامه داده، تشکر کنم.
ما ملت هنریم، قطعا در هر زمینه ای ایرانی ها حرفی برای گفتن دارند.
امیدوارم روزی شاهد این باشم که طراحی البسه برند های جهانی توسط هنرمندان ایرانی انجام بشه اشخاصی که با استعداد، تمرین، خلاقیت و
… همه رو شوکه کنند.
اون روزی که رامین جوادی موسیقی تاج و تخت ساخت یا بازیگران ما جایزه های بین المللی گرفتند، یا مهدی طارمی علیرضا جهانبخش گلهای زیبایی زدند قطعا افتخار برای تمام ایرانی هاست.
پانوشت: کاش کمی به جوونا بها داده بشه کمکشون کنند از مردم نظر خواهی بشه، ما خیلی هارو داریم که ذهنشون بیشتر از برخی از به اصطلاح مسئولین کار میکنه.
امیدوارم اونایی که لیاقت جایگاه بزرگ رو دارند و با تمام تواناییشون خاکی و مردمی هستند روز به روز موفق تر شن.

سال جدید مبارک
امیدوارم مشکلات همه حل بشه
و کسی غصه و غمی نداشته باشه