پیراهن تمرین و پیش مسابقه لیورپول برای فصل ۱۸-۲۰۱۷

توسط

تیم کیتز – پیراهن های پیش مسابقه و تمرین تیم فوتبال لیورپول انگلستان برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن پیش مسابقه جدید با طرحی ساده و در زمینه به دو سایه از رنگ قرمز ارائه شده است. یک گرافیک مدور حول محور لوگوی باشگاه در سمت چپ جلوی پیراهن از اصلی ترین جزئیات پیراهن پیش مسابقه جدید به شمار می رود.

پیراهن تمرینی اول جدید نیز با یقه گرد در زمینه به رنگ مشکی و در تمام فضای پشت به رنگ قرمز تیره ارائه شده است. تکه قرمز رنگ به همراه یک خط بریده سفید بر روی آن در پهلوها ترکیب جزئیات پیراهن تمرینی جدید را تشکیل می دهد.

پیراهن های تمرینی لیورپول همچنین در دو رنگ قرمز با جزئیات مشکی و سفید و رنگ طوسی با جزئیات قرمز و سفید ارائه شده است. علاوه بر این در مجموعه جدید نیوبالانس برای لیورپول از سوئیشرت ها و پولوشرت هایی برای بازیکنان و کادر فنی تیم نیز رونمایی شده است.

تصاویر بیشتر از پیراهن های پیش مسابقه و تمرین لیورپول در فصل ۱۸-۲۰۱۷ را در گالری عکس مشاهده نمایید.

 

لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر غیر رسمی جدید از لباس سوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه سفید همراه با یک گرافیک انتزاعی محو و ساختار جدید بافت تنفسی نایک در سطح پارچه ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ قرمز با حاشیه سفید و خط زرد در … ادامه مطلب لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر جدید لباس دوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ زغالی همراه با جزئیات فیروزه ای در قالب نوار لبه آستین و دوخت سرشانه ارائه شده است. نوار پهلو ترکیبی از سفید و فیروزه … ادامه مطلب لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به عنوان آخرین لباس[اول] این تیم با برند نایک رسما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید سرخپوشان آنفیلد را در ادامه ببینید.

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها