پیراهن مسی تمام شد!

توسط

تیم کیتز – لیونل مسی پس از ۲۰ سال حضور پیوسته در بارسلونا روز گذشته به طور رسمی به پاریسن ژرمن منتقل شد و شوک بزرگی به فروش پیراهن این تیم فرانسوی وارد کرد.

موجودی ورژن رپلیکا یا هواداری پیراهن پاریسن ژرمن خیلی زودتر از پیش بینی ها به پایان رسید و از این ورژن تنها در نسخه های زنانه و بچه گانه در دسترس است. در حال حاضر سایزهای مردانه فقط در ورژن پلیری در فروشگاه پاریسن ژرمن موجود است.

چرخی در فروشگاه آنلاین پاریسن ژرمن نشان می دهد حضور مسی آنقدر برای مدیران این باشگاه جذاب بوده که همه پیراهن های ورژن هواداری با چاپ نام مسی و شماره ۳۰ به فروش رفته و سهمیه ای از این ورژن برای دیگر بازیکنان تعیین نشده و پیراهن سایر بازیکنان هم در سایزهای مردانه فقط در ورژن پلیری قابل سفارش است.

اکنون باشگاه پاریسن ژرمن با انتشار اطلاعیه ای کوتاه در فروشگاه خود اعلام کرده که به دلیل تقاضای زیاد موجودی پیراهن های لیونل مسی به اتمام رسیده و متقاضیان از این لحظه قادر به ثبت پیش خرید نسخه هواداری خواهند بود که پیراهن حدودا دو ماه بعد توسط نایک تامین و به دست آنها می رسد!

پیش از این در سال ۲۰۱۸ در اتفاقی مشابه پس از انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس باشگاه اعلام کرد که در طول ۲۴ ساعت تعداد ۵۲۰ هزار پیراهن با نام و شماره رونالدو به فروش رسانده است. (توضیحات بیشتر در این باره را با کلیک روی تصویر زیر بخوانید)

ویدیو | رونمایی لباس دوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید PSG را در ادامه ببینید.

لباس دوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ رسما توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با یک ترسیم قلم مویی سرمه ای و قرمز برگرفته از فرم برج ایفل در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. نوار لبه آستین راست قرمز و چپ سرمه ای است و لوگوی نایک … ادامه مطلب لباس دوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس سوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که تحت برندینگ جردن از سوی نایک عرضه خواهد شد، به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با یک نوار مشکی در مرکز پیراهن که در محدوده اسپانسر برش می خورد ارائه شده … ادامه مطلب لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با سلام ادمین،از این فروش چیزی به عنوان پاداش به مسی داده میشه؟و اینکه نایکی موظفه یه مبلغی رو به پاریس هم بده نه؟

حتی الان فروشگاه خای ایرانم ناموجود شدن باید پیش خرید کنی