پیراهن پیش مسابقه منچسترسیتی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه جدید منچسترسیتی برای نیم فصل دوم ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید در دو نسخه به رنگ های عمدتا آبی روشن و عمدتا بژ که هر دو از یک گرافیک انتزاعی مشترک مرکب از سایه های مختلف نزدیک به رنگ زمینه در قسمت جلوی پیراهن بهره می برند ارائه شده است.


(۶ مرداد ۱۴۰۲) پیراهن پیش مسابقه سوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس سوم جدید این تیم از سوی پوما عرضه شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن متشکل از خطوط زیگزاگی محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. نوار جلوی شانه یکی به رنگ قرمز درخشان و دیگر آبی روشن است و لوگوی باشگاه منچستر سیتی و پوما نیز تک رنگ قرمز درخشان هستند.


(۲۰ خرداد ۱۴۰۲) پیراهن پیش مسابقه منچستر سیتی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس اول جدید این تیم از سوی پوما عرضه شد.

پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ آبی کدر همراه با یک پترن گرافیکی متشکل از اشکال بریده بریده و پراکند بر روی نوارهای مورب با ساختار خطوط پیچشی مشابه آنچه در لباس اول جدید سیتی دیده بودیم ارائه شده است.

ویدیو | رونمایی لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید سیتی را در ادامه ببینید.

لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یقه و نوار لبه آستین سرمه ای ارائه شده است. یک الگوی گرافیکی حاوی عدد ۰۱۶۱ که به کد پیش شماره تلفن مناطقی از جمله مرکز منچستر اشاره … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بازآفرینی یکی از لباس های قدیمی تیم خواهد بود. پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سیتی در فصل ۹۹-۱۹۹۸ با ترکیب راه راه سرمه ای و فسفری ارائه شده است. یک نوار باریک آبی روشن مرز بین این دو رنگ را مشخص می کند، … ادامه مطلب لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها