چند تیم نام بازیکن را پشت پیراهن می نویسند؟

توسط

تیم کیتز – درج نام بازیکن پشت پیراهن همواره یکی از موضوعات مورد بحث پیرامون لباس تیم های لیگ بوده، موضوعی که در این فصل تنها یک چهارم تیم های حاضر در لیگ برتر به آن توجه داشته اند.

چاپ نام بازیکنان در پشت پیراهن جدای از اینکه از نظر رعایت جزئیات، لباس تیم های ما را مشابه تیم های حاضر در لیگ های شاخص جهان می کند همزمان مانعی است برای درج تبلیغات ریز و درشتی که عموما به دلیل استفاده از ابعاد و فونت های نامناسب ظاهر لباس را تخریب می کنند.

در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ چهار تیم تراکتور، ملوان بندر انزلی، مس کرمان و فولاد خوزستان(از هفته پنجم) مبادرت به درج نام بازیکنان در پشت پیراهن هایشان کرده اند که در این بین مس کرمان با فرمت دایره ای و سه تیم دیگر نیز به شکل خطی چاپ شده اند.

همچنین ۴ تیم صنعت نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، پیکان، آلومینیوم اراک(هفته هشتم) علیرغم وجود فضای خالی در پشت پیراهن از چاپ نام بازیکن خودداری کرده اند.

۸ تیم باقی مانده نیز از این فضا برای درج و نمایش تبلیغات استفاده می کنند، اقدامی که تا فصل گذشته بین اکثر تیم های لیگ عمومیت داشت و همین تغییرات فصل جدید باعث می شود اقدام به چاپ نام بازیکن از سوی چهار باشگاه را هر چند محدود اما به فال نیک بگیریم و منتظر هدایت سایر تیم ها به سمت چاپ نام بازیکنان در پشت پیراهن باشیم.

 

شاید شما دوست داشته باشید

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از لحاظ زیبایی فونت، فونت تراکتور خوبه.
فونت مسجد سلیمان هم که دیده بودم خوب بود ( ۴ هفته اول صنعت نفت هم استفاده کرده بود )
فونت فولاد هم نسبتا خوبه
فونت پرسپولیس هم چون اختصاصی هست دوستش دارم‌.