کفش، لباس و نماد تبلیغاتی ویژه بنزما به مناسبت اولین توپ طلا

توسط

تیم کیتز – به دنبال کسب توپ طلا(Ballon d’Or) 2022 توسط کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید، کمپانی آدیداس از یک کفش و پیراهن ویژه همراه با یک المان تبلیغاتی جالب رونمایی کرد.

بنزما در سال ۲۰۱۹ مصدومیت های متعددی را از ناحیه دست متحمل شد و به همین دلیل در طول تعداد زیادی از بازی ها مجبور به استفاده از بانداژ دور دست خود شد. اکنون آدیداس با اتکا به این المان نمادی از یک بانداژ طلایی را به عنوان عنصر تبلیغاتی توپ طلای بنزما معرفی کرد و شعار “بر مشکلات غلبه کنید و بار دیگر ثابت کنید که هیچ چیز غیر ممکن نیست” را بر پایه شعار اصلی خود یعنی “Impossible is Nothing” مطرح کرد.

علاوه بر این آدیداس یک کفش ویژه از سری X Speedportal با تم سفید و جزئیات طلایی را برای موفقیت تازه کریم بنزما عرضه کرد.

باشگاه رئال مادرید نیز یک پیراهن ویژه که در واقع همان پیراهن فعلی رئال ماردید در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ است را با یک شماره ۹ طلایی که تصاویر مختلفی از کریم بنزما از سال پیوستن اش به رئال مادرید در سال ۲۰۰۹ تا کنون را در خود گنجانده همراه با نام “BENZENA” در بالای آن ارائه کرده است.

 

شاید شما دوست داشته باشید

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز به نظر شما تا کی صنعت البسه ایران حداقل به زیبا و ساده و شیک سازی پوشاک ورزشی میپردازه؟
الان جدا از تبلیغات ازاردهنده طرح های کپی و پترن ها نمادهای نامربوط و عدم استفاده از نام در پشت پیراهن
حالا مورد جدید یعنی پرچم ایران هم بر این موارد در لباس های لیگ الزامی شده که فکر کنم برند آلشپورت فقط این ایده به ذهنش رسیده که از جای خالی استین به جای لوگوی مسابقات لیگ از پرچم ایران استفاده کنه!!