یک ایراد لباسی و یک داستان غم انگیز و تاریخی در پس آن

توسط

تیم کیتز – تیم ملی کومور در شرایطی بسیار عجیب در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آفریقا به مصاف کامرون میزبان مسابقات رفت.

موضوعی که باعث شد به این موضوع بپردازیم استفاده از چسب تیپ عضله برای درج شماره بازیکن کومور شاکر الحادور در این مسابقه بود، اما موضوع بدتر این بود که او از ابتدای مسابقه به عنوان دروازه بان وارد زمین مسابقه شد، در حالی که او مدافع است و اصلا دروازه بان نیست!

داستان از این قرار است که طی روزهای گذشته نتیجه تست کرونا ۱۲ بازیکن تیم ملی کومور مثبت اعلام شد که با توجه به لیست ۲۸ نفره تیم ها همچنان امکان ادامه حضور در رقابت ها بود، اما اتفاق بدتر این بود که هر سه دروازه بان تیم در بین بازیکنان کرونایی قرار داشتند.

به این ترتیب یکی از مدافعان کومور از همان ابتدای مسابقه به عنوان دروازه بان به میدان رفت. البته لباس شماره ۱۶ که متعلق به یکی از دروازه بانان کومور بود قبل از مسابقه با نام الحادو آماده شده بود، اما می بایست با شماره همان بازیکن لباس آماده سازی می شد که تا لحظه آغاز مسابقه چنین نشد و مسئولین تیم برای درج شماره ۳ دست به دامان چسب عضله شدند که البته در پس این اقدام شماره زیرین به طور کامل قابل تشخیص بود.

به سیل بدشانسی های بالا اخراج یکی از مدافعان کومور در همان دقیقه ۷ بازی را هم اضافه کنید! با این حال کومور در اولین حضور خود در تاریخ جام ملت های آفریقا که با کلکسیونی از بدشانسی همراه بود با کمترین اختلاف ممکن با نتیجه ۲ بر ۱ نتیجه را به کامرون میزبان واگذار کرد و عزتمندانه از دور رقابت ها کنار رفت.

شاید شما دوست داشته باشید

5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جالب بود

با اینکه دفاع بود ولی خیلی خوب دروازبانی کرد

ما پس فردا بازی داریم بعد هنوز لباس جدید رونمایی نشده😐

درسته

اینا هم دیگه مسخرشو در آوردن 😐