لباس چهارم بایرن مونیخ ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس چهارم بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ که احتمالا در میانه های فصل جدید از سوی آدیداس عرضه خواهد شد منتشر شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ زیتونی روشن همراه با یک موتیف متشکل از نقوش گل و بوته در سایه ای تیره تر از زمینه ارائه شده است. سه خط روی شانه زیتونی تیره و نوار لبه آستین و نوار پهلو نیز زیتونی روشن هستند.

یکی از نکات لباس چهارم بایرن در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ استفاده از لوگوی قدیمی باشگاه است که در بدو تاسیس بایرن مونیخ در سال ۱۹۰۰ تا ۱۹۰۶ و بعدتر در بازه سال های ۱۹۳۱ تا ۱۹۳۵ به عنوان نشان رسمی باشگاه شناخته می شد.

لوگوی باشگاه، آدیداس و اسپانسر(·T·) همگی تک رنگ سفید هستند. شورت و جوراب هم رنگ پیراهن ترکیب لباس چهارم بایرن در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

LFSTLR؛ کالکشن لایف استایل لباس سوم پنج تیم بزرگ آدیداس

تیم کیتز – مجموعه جدید لباس های لایف استایل آدیداس بر پایه طرح لباس سوم ۵ باشگاه بزرگ تحت پوشش این برند آلمانی تحت عنوان “LFSTLR” یا همان مخفف Lifestyler رونمایی شد. این کالکشن که برای پنج تیم آرسنال، بایرن مونیخ، رئال مادرید، منچستریونایتد و یوونتوس طراحی و عرضه شده شامل اقلام مختلفی است که … ادامه مطلب LFSTLR؛ کالکشن لایف استایل لباس سوم پنج تیم بزرگ آدیداس

لباس بایرن مونیخ ۲۰۲۴-۲۰۲۳؛ با لوگوی ۱۲۳ سال پیش

تیم کیتز – لباس سوم بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ تحت عنوان "Champions League Kit" توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه سفید همراه با یک پترن محو حاوی نقوش گل و بوته به رنگ بژ که در لباس چهارم بایرن نیز به چشم می خورد ارائه شده است. به مانند لباس چهارم، … ادامه مطلب لباس بایرن مونیخ ۲۰۲۴-۲۰۲۳؛ با لوگوی ۱۲۳ سال پیش

پیراهن پیش مسابقه بایرن مونیخ ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

رسما واسه ی همجا اوکیه پوشیدنش

وقتی این رنگای جذاب هست، چرا تیمای ایران کلید کردن رو سفید و مشکی؟

عجب چیزیهععع یعنی باید خرید یدونه ازش

فوق العاده است

جالبه

بایرن رسما زده تو کار فشن

کلاسیک و خفن

میخوامتش

بهترین ایده برای لباس 😊