لباس بشیکتاش ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس اول، دوم و سوم بشیکتاش ترکیه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب راه راه سفید و طوسی روشن همراه با جزئیات مشکی در قالب سه خط روی شانه و لوگوی آدیداس و نوار پهلو طوسی روشن ارائه شده است. شورت مشکی و جوراب سفید ترکیب لباس اول بشیکتاش در فصل جدید سوپرلیگ ترکیه را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید نیز با طرحی خاص در زمینه به رنگ مشکی همراه با تصویر حقیقی پر عقاب به صورت محو در قسمت جلوی پیراهن که به یکی از القاب تیم بشیکتاش (عقاب های سیاه) اشاره دارد ارائه شده است. سه خط روی شانه، نوار پهلو، لوگوی آدیداس و اسپانسر همگی به رنگ طوسی هستند و شورت و جوراب مشکی با جزئیات طوسی ترکیب لباس دوم جدید بشیکتاش را کامل می کند.

پیراهن سوم هم در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک پترن متشکل از نوارهای شکسته بی رنگ براق در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار پهلو و لبه پشتی به رنگ مشکی کار شده و شورت لباس سوم بشیکتاش نیز مشکی با جزئیات قرمز است.

لباس بشیکتاش ۲۰۲۳-۲۰۲۲

 

لباس بشیکتاش ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم بشیکتاش برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با دو نوار قرمز و مشکی در مرکز پیراهن ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و سه خط روی شانه از جزئیات مشکی پیراهن اول بشیکتاش به شمار می روند. … ادامه مطلب لباس بشیکتاش ۲۰۲۲-۲۰۲۱

لباس های بشیکتاش برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید از ترکیب راه راه سیاه و سفید با یک خط باریک سفید در مرکز نوارهای مشکی تشکیل شده است. محدوده یقه، شانه و آستین ها به رنگ مشکی و سه خط … ادامه مطلب لباس های بشیکتاش برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ترکیب رنگ لباس اولشون خیلی خوبه… ترکیب طوسی روشن با سفید برای زمینه لباس از اون رنگ‌هاست که به نظرم جاش توی لیگ ما خالیه و خیلی از تیم‌های لیگمون برای لباس دومشون بجای سفید یکدست، میتونن از این ترکیب استفاده کنن.

نکته‌ای که هست اینه که چرا هر سه تا کیتشون با شورت مشکیه؟

اصلا چرا همه ی تیم هامون لباس دومشون سفید باشه؟همین تراکتور که لباس دمشو سیاه شورتشو توسی کرد خیلی زحمت کشید.

داداش منظور رو نگرفتی
آقا قاسم گفتن که اگر قراره کار سفید باشه ، بهتره که با رنگ های دیگه مثل طوسی که جذابه ترکیب بشه تا از اون یک نواختی دربیاد .

کیت دوم رو خیلی شدید پسندیدم واقعا پترن زیبایی داشتش