لباس سلتیک ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم سلتیک برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه با یک پترن مواج مرکب از سبز کمرنگ و پررنگ با الهام از امواج صدا که به رویداد موسیقی گلاسگو اشاره دارد ارائه شده است. سه خط روی شانه و همچنین لوگوهای موجود بر روی لباس همگی تک رنگ فسفری هستند و یقه و نوار لبه آستین نیز سبز تیره با حاشیه فسفری کار شده است.

شورت و جوراب سبز کمرنگ با گرافیک مشابه پیراهن بر روی جوراب همراه با یک شورت جایگزین به رنگ سبز تیره ترکیب لباس سوم سلتیک در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۹ تیر ۱۴۰۲) لباس اول سلتیک برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با ترکیبی فانتزی در قالب تم سنتی تیم اسکاتلندی توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با نوارهای راه راه گرافیکی سبز که یک پترن برگرفته از شیشه سردر درب اصلی استادیوم سلتیک پارک در دل آن گنجانده شده ارائه شده است.

یقه، نوار لبه آستین سه خط روی شانه و همچنین لوگوی آدیداس همگی به رنگ مشکی کار شده و شورت و جوراب سفید با سه خط مشکی در حالی که یک نوار با گرافیک مشابه پیراهن در مرکز جوراب به چشم می خورد ترکیب لباس اول سلتیک در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۲۷ خرداد ۱۴۰۲) لباس دوم سلتیک اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراه دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ مشکی همراه با نوار متشکل از خطوط بریده بریده مورب به رنگ سبز تیره و سفید در محدوده یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است.

سه خط روی شانه و نوار پهلو به رنگ سبز تیره کار شده و لوگوی باشگاه سلتیک، آدیداس و اسپانسر همگی تک رنگ سفید هستند.

لباس سلتیک ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول سلتیک گلاسکو برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه با نوارهای راه راه سبز و سفید افقی که این بار در ساده ترین شکل روی لباس به چشم می خورد ارائه شده است. سه خط روی شانه، نوار کمانی پهلو و همچنین لوگوی آدیداس به … ادامه مطلب لباس سلتیک ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس ۱۲۰ سالگی راه راه شدن سلتیک

تیم کیتز – لباس ویژه یکصد و بیستمین سال تغییر لباس سلتیک به ترکیب راه راه سبز و سفید توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه با ترکیب ساده و آشنای نوارهای راه راه افقی سبز و سفید ارائه شده است. این لباس فاقد اسپانسر تبلیغاتی است و لوگوی باشگاه و آدیداس نیز در … ادامه مطلب لباس ۱۲۰ سالگی راه راه شدن سلتیک

لباس سلتیک ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس چهارم سلتیک گلاسکو اسکاتلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن جدید با الهام از ریشه های ایرلندی باشگاه سلتیک در زمینه یکدست به رنگ سبز تیره همراه با همراه با نوارهای باریک مرکب از سه رنگ پرچم ایرلند در حاشیه یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است. سه … ادامه مطلب لباس سلتیک ۲۰۲۳-۲۰۲۲

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
7 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به این میگن خلاقیت توی راه راه
هم از لحاظ مفهومی و ارتباط با باشگاه خوبه و هم از لحاظ زیبایی

یکی از قشنگ ترین و خلاقانه ترین لباس های این فصل

بی نظیر؛ کوچک ترین عنوان برای این اثر هنریست❤👌

خداروشکر سال آینده کیت های جذاب تری نسبت به فصل پیش خواهیم داشت. چه آدیداس،چه پوما و چه نایکی

تیم کیتز یه سوال
چرا تیم های ایرانی کیتاشون روز قبل هفته اول لیگ برتر معرفی میشه؟

خیلی زیبا و خلاقانه هست