پیراهن پیش مسابقه منچستریونایتد ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه منچستریونایتد برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس اول جدید این تیم از سوی آدیداس عرضه شد.

پیراهن جدید با یک پترن گرافیکی انتزاعی مرکب از قرمز و مشکی در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه مشکی کار شده و لوگوی باشگاه منچستر یونایتد، آدیداس و اسپانسر(Tezos) همگی تک رنگ سفید هستند.

لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – اولین تصاویر رسمی لباس سوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد، منتشر شد. پیراهن سوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه سفید همراه با نوار سه رنگ قرمز، سفید و مشکی در محدوده سینه ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین … ادامه مطلب لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

تیم کیتز – لباس اول منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ با ترکیبی آشنا از سوی آدیداس عرضه خواهد شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز و احتمالا با یک گرادینت ملایم به سایه ای نزدیک به زمینه در قسمت پایین پیراهن ارائه خواهد شد. نوار حلالی پهلو و تکه سه گوش درز آستین احتمالا … ادامه مطلب لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید لباس دوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن محو حاصل چیدمان حرف M در چهار جهت، در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. محدوده پهلو و … ادامه مطلب لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لوگوهاش مشکی قرمز برجسته براق بود قشنگ میشد