لباس ناتینگهام فارست ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم ناتینگهام فارست برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ سرمه ای همراه با پترن گرافیکی متشکل از خطوط راه راه به رنگ مرجانی ارائه شده است. یقه و نوار پهلو به رنگ سفید و سه خط روی شانه نیز نارنجی کار شده، لوگوی باشگاه ناتینگهام فارست و آدیداس نیز سفید هستند.

شورت و جوراب سرمه ای با سه خط مرجانی ترکیب لباس سوم ناتینگهام فارست در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۲۵ تیر ۱۴۰۲) لباس اول و دوم ناتینگهام فارست برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط تامین کننده جدید یعنی آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب ساده در زمینه یکدست به رنگ قرمز همراه با جزئیات سفید در قالب یقه، سه خط روی شانه و نوار پهلو و لبه پشتی ارائه شده است. لوگوی باشگاه و آدیداس از دیگر اجزای سفید رنگ لباس جدید است و شورت سفید و جوراب قرمز ترکیب لباس اول جدید ناتینگهام فارست را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز در زمینه سفید همراه با نوارهای باریک مواج به رنگ آبی آسمانی ارائه شده است. سه خط روی شانه و نوار پهلو و همچنین لوگوی باشگاه و آدیداس به رنگ سرمه ای هستند.

ناتینگهام فارست پیش از این لباس های مکرون را بر تن می کرد.

لباس ناتینگهام فارست ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم ناتینگهام فارست برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط مکرون رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ سرمه ای همراه با نوارهای زیگزاگی که رگه های گرافیکی صورتی/نارنجی(گلبهی) و آبی در دل آنها نمود دارد ارائه شده است. جزئیاتی مرکب از همین رنگ ها در حاشیه یقه و نوار لبه … ادامه مطلب لباس ناتینگهام فارست ۲۰۲۳-۲۰۲۲

لباس های ناتینگهام فارست برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

 

لباس های چمپیونشیپ فصل ۲۰-۲۰۱۹ (بخش سوم)

تیم کیتز – در این مطلب نگاهی به بخش سوم لباس تیم های حاضر در لیگ چمپیونشیپ (سطح دوم فوتبال انگلستان) در فصل ۲۰-۲۰۱۹ خواهیم داشت.   لوتون تاون (پوما) لباس اول لوتون تاون ۲۰-۲۰۱۹ لباس دوم لوتون تاون ۲۰-۲۰۱۹ میدلزبرو (هومل) لباس اول میدلزبرو ۲۰-۲۰۱۹ لباس دوم میدلزبرو ۲۰-۲۰۱۹ میلوال (مکرون) لباس اول میلوال … ادامه مطلب لباس های چمپیونشیپ فصل ۲۰-۲۰۱۹ (بخش سوم)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

این کیت واسه تیم ملی آرژانتین میزدن عالی میشد😂

این لباس یه چیزی رو نشون می ده و اون هم این هستش که نماد لیگ برتر در آستین لباس ها قراره عوض بشه . درست مثل پکیج گرافیکی لیگ برتر که تو تریلر گیمپلی EA SPORT FC 24 تغییر کرده بود .

باهوش خودشون گفتن این فصل نماد جدید گذاشته میشه روی لباس