لباس ریورپلاته ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم ریورپلاته برای فصل ۲۰۲۴ لیگ آرژانتین توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با دو نوار مواج سفید و قرمز محو شونده در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. سه خط روی شانه سفید کار شده و نوار باریک قرمز در محدوده لبه آستین به چشم می خورد.

هسته مرکزی لوگوی باشگاه ریورپلاته شامل حروف مخفف نام باشگاه “CARP” در فرم دایره ای جایگزین لوگوی کنونی در محل معمول نشان باشگاه شده و لوگوی آدیداس و اسپانسر(codere) نیز سفید هستند. شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس سوم ریورپلاته در فصل ۲۰۲۴ را کامل می کند.


(۳ مهر ۱۴۰۲) لباس دوم ریور پلاته آرژانتین برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم ریورپلاته در فصل ۹۵-۱۹۹۴ و ۹۶-۱۹۹۵ در زمینه عمدتا به رنگ قرمز و در قسمت بالای پیراهن با یک پترن زیگزاگی سفید و مشکی ارائه شده است.

محدوده شانه و آستین ها و همچنین یقه و نوار پهلو مشکی کار شده و سه خط روی شانه سفید است. شورت قرمز به همراه جوراب هایی با طرح مشابه پیراهن ترکیب لباس دوم ریور پلاته در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۶ شهریور ۱۴۰۲) لباس اول ریور پلاته برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب ثابت همیشگی در زمینه سفید همراه با نوار قرمز مورب ساده در قسمت جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه، نوار لبه آستین و نوار پهلو از دیگر جزئیات قرمز رنگ پیراهن جدید ریورپلاته به شمار می رود.

اسپانسر(odere) به رنگ مشکی چاپ شده و شورت مشکی با جزئیات سفید و قرمز به همراه جوراب سفید با جزئیات قرمز ترکیب لباس اول ریورپلاته در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اینا باید هر ده سال ی بار لباس عوض کنن

تیم کیتز کانال تلگرامی بزن اگر هم خواستین من به عنوان ادمین کار می کنم

حتما داستان برادران داسلر رو بخونید در مورد پیدایش آدیداس و پوما

من تو قسمت توپ یورو ۲۰۰۴گفتم

از اون موقع به بعد از آدیداس بدم آمد

چرا لباس دوم اینجوریه.. یکم آدیداس تو لباس دوم ضعیف عمل کرده ولی بقیه لباسا اوکیه