لباس ژاپن ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ اولین بار با برند Y-3

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی ژاپن برای سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ با طراحی یوجی یاماموتو تحت برندینگ Y-3 توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با شعله های آبی که بخش عمده ای از قسمت جلو و پشت پیراهن را پوشش می دهد ارائه شده است. جزئیات مشکی در قالب پنل های جلو و پشت شانه و نوار کمانی پهلوها نمود پیدا کرده و سه خط روی شانه نیز سفید است.

لوگوی فدراسیون فوتبال ژاپن در مرکز سینه جانمایی شده و لوگونوشته Y-3 در بالای آن درج شده، این در حالی است که لوگوی آدیداس صرفا داخل تگ طلایی گوشه پایین پیراهن به چشم می خورد.

شورت سرمه ای با گرافیک مشابه پیراهن بر روی آن با نوار مورب مشکی در کناره ها و جوراب سرمه ای ترکیب لباس اول جدید ژاپن با برند Y-3 را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید ژاپن نیز در زمینه سفید همراه با گرافیک شعله این بار به رنگ قرمز در پهلو راست پیراهن ارائه شده است. جزئیات قرمز علاوه بر این در قالب سه خط روی شانه، نوار باریک روی یقه و نوار کمانی پهلو نمود پیدا کرده و لوگوی فدراسیون ژاپن در مرکز سینه و لوگوی Y-3 نیز به رنگ مشکی در بالای آن خودنمایی می کند.

شورت سفید با شعله های قرمز در کناره چپ و نوار مورب قرمز در دو طرف به همراه جوراب سفید با جزئیات قرمز ترکیب لباس دوم سامورایی ها در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
15 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس اول رو بیشتر پسندیدم و برام جذاب تر بود
لباس دوم هم بد نیست
حدس میزنم از اون جور کیت هایی باشه که هم طرفدار داشته باشه و هم مخالف

فوق العاده زیبا و خلاقانه

واقعا فوقالعاده‌س. اگه لوگو ادیداس بود دیگ اصن..

نه خوبه نه بده
🤨

عالی،مثل همیشه!بسیار شیک و زیبا!متاسفانه، آدم دلش میگیره وقتی تفاوت فاحش بیم لباس تیم ملی و باشگاهی خودمون رو لباس تیم‌های دیگه میبینه،دلش میگیره و خجالت میکشه!!آدیداس و نایک و پوما و دیگر برندهای بزرگ کجا و مجید وطنی و دیگر برندهای بی نام و نشان و بی ‌کیفیت با طرح های بسیار زشت و حال به هم زن و ساده کجا!!!!!

لباس دوم رنگش، رنگ قرمزش شبیه رنگ خون هست😁

اون سه خط چه چیز چرتیه

آدیداسه دیگه😐

عجب لباسی منو یاد بیمارستان انداخت

شاهکار
اثر آدیداس

آدم یاد ساب زیر میندازه

تیم کیتز یه سوال
وای تری برای آدیداسه؟

بی‌نظیر هستن هردو واقعا
شورت هردو کیت خیلی به دلم نشست

ای‌بابا
این بار میخوان با یه کیت خوشگل دیگه جلوی قلعه‌نویی ببازن😂