نگاه نزدیک| لباس دوم آلومینیوم اراک ۱۴۰۳-۱۴۰۲؛ ساختارشکنی رنگی

توسط

تیم کیتز – در قسمت دوم “نگاه نزدیک” ضمن رونمایی اختصاصی از لباس دوم آلومینیوم اراک برای فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲، نگاهی به جزئیات این لباس خواهیم داشت.

پیراهن دوم جدید آلومینیوم اراک برای اولین بار با ترکیبی خاص در زمینه به رنگ صورتی همراه با یقه با فرم خاص و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای و سفید ارائه شده است. بافت تنفسی به صورت مواج تمام سطح پیراهن را در بر گرفته و تصویر محو کارگران نیز همچون لباس اول در زمینه به چشم می خورد.

لوگوی Sinasport و اسپانسرها شامل IRALCO و تشک زِست در جلوی پیراهن و BSK بر روی آستین ها به رنگ سرمه ای هستند با این تفاوت که IRALCO به عنوان اسپانسر ثابت پایه به صورت سابلیمیشن همراه با طرح لباس روی پارچه چاپ شده و سایر اسپانسرها در سایه نسبتا تیره تر از رنگ سرمه ای و به صورت رول کاتری روی پیراهن درج شده اند.

یکی از نکات لباس دوم استفاده از لوگوی برجسته باشگاه آلومینیوم اراک با ترکیب رنگ معمول یعنی سبز و سفید است. به نظر می رسد اگر برای این لباس رنگ سبز لوگو به سرمه ای تغییر می کرد هارمونی بهتری با سایر اجزای لباس داشت.

پرچم ایران به مانند لباس اول در مرکز سینه و این بار کمی بالاتر نزدیک یقه درج شده و لوگو لیگ برتر خلیج فارس نیز به صورت سابلیمیشن روی آستین راست چاپ شده است. تگ اصالت ژلاتینی در گوشه پایین نصب شده و در پشت پیراهن نیز یک اسپانسر در بالا و یک اسپانسر در پایین شماره سرمه ای رنگ بازیکن به صورت کاتری درج شده است.

شورت سرمه ای با شماره و لوگوی صورتی رنگ Sinasport و اسپانسر سفید در بالای آنها ارائه شده که با سر دوخت های صورتی در درز لبه های کناری به خوبی برای این لباس شخصی سازی شده است.

نقاط قوت:

رنگ ساختارشکنانه

لوگوی برجسته باشگاه

طراحی اختصاصی

 

نقاط ضعف:

حجم زیاد تبلیغات

عدم ارتباط رنگی نزدیک بین لوگوی باشگاه و سایر جزئیات لباس

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
16 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تبلیغ دیگه ای نبود بزنن روش؟؟
چه خبرهههه

به نظرم کیت خوبیه رنگش واقعا سنت شکن و جذابه ولی همون طور که تیم کیتز هم اشاره داشت ، هم حجم زیاد تبلیغات و هم تک رنگ نبودن لوگو ، باعث شده که سطح کار تاحدودی پایین تر بیاد

تشک زست بدترین اسپانسر تاریخ بدون شک

فودلند رو یادتون نره (روی لباس پدیده)

خخخ دقیقا 😂😂👍👍

روی لباس راه‌آهن هم بود فکر کنم😂
البته اگه اشتباه نکنم روی کیت یکی دو تیم‌ لیگ‌برتری دیگه هم‌ بود

لوگو مشکی بشه
تشک زشت و اسپانسر های استین و اون اسپانسر سبز حذف شن قابل قبوله

استفاده از رنگ صورتی برای کیت فوتبال به شدت ریسکیه چون ممکنه هوادارهای اون تیم نسبت به انتخابش گارد بگیرن اما دم سینا اسپرت و باشگاه آلومینیوم گرم که این انتخاب جسورانه رو داشتن و بالاخره میتونیم یه ترکیب رنگ جدید توی لیگمون ببینیم.
رنگ مکمل سورمه ای و سفید هم انتخاب کاملا خوبی بوده و با صورتی زمینه لباس ترکیب جذابی رو ساختن. فقط سبز بودن لوگوی باشگاه یه مقدار توی ذوق میزنه که فکر میکنم اون هم بخاطر ژلاتینی بودن لوگوی باشگاه و اینکه زمان تولید لوگو برای لباس اولشون احتمالا مجبور به سفارش تعداد بالایی بودن و الآن برای لباس دوم و سوم (البته اگر لباس سومی در کار باشه) هم ناچار به استفاده از همون لوگو هستند!
اما امان از بزرگی و شلوغی بیش از حد اسپانسرها… ای کاش یه روزی اسپانسرها توی لیگ ایران به این درک برسند که بیش از اندازه بزرگ بودن لوگوشون روی لباس یه تیم به معنی بهتر دیده شدنش نیست و بیشتر جنبه ضد تبلیغ برای اون برند داره! اتفاقا اگر که لوگوشون توی اندازه مناسب درج بشه و فضای حاشیه ای بیشتری داشته باشه، بهتر و قشنگ تر هم دیده میشه و مخاطب هم حس بهتری نسبت به اون برند پیدا میکنه.

بدون شک بهترین کیت فصل

خیلی خوبه ولی مشکلش لوگوشه .سبز با صورتی مگه میشه؟

رنگش خوبه ولی بیشتر شبیه دفتر مشق بچه های دبستانیه تا کیت یک تیم فوتبال 😂

چرا لوگو پرچم جمهوری اسلامی باید وسط سینه لباس تمامی تیم های لیگ برتر باشه ؟؟؟؟ چه دلیلی داره اجبار برای انجام این کار ؟؟؟ شاید باورتون نشه ولی جذابیت لیگ ایران با این کار اجباری کردن لوگو وسط سینه به صفر رسید برام

سینا اسپورت داره عالی کار میکنه

نکات مثبت : ساختار شکنی
عدم استفاده از فونت ساده اگر کپی نباشه
نحوه چاپ لوگو تیم و برجسته بودن آن
…..
نکات منفی : تبلیغات زیاد و کادر بندی نشده
پرچم ایران
طرح ساده بدون پترن یا نماد خاص
لوگو سبز

فونت ساده نیست داداش کپی هم نی اتفاقا خوبه فونت،🙂🙂 ولی فقط تشک زست یا بانام مستعار : تشک زشت ، زشت کرده لباس رو

لوگو و پیراهن آلومینیوم اول آبی بود بعد لوگو شد سبز، لباس شد سفید، حالا هم که لباس دوم به جای سبز شده صورتی! احتمالافصل آینده لباس میشه قرمز و اگه فصل بعدش نام آلومینیوم به پرسپولیس اراک و پیراهن تبدیل به پیراهنی شبیه به پیراهن پرسپولیس با لوگوی بی ستاره درج شده روی پیراهن تغییر پیدا کرد زیاد تعجب نکنید!