لباس ناپولی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم ناپولی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط امپریو آرمانی EA7 رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با نقوش سبز تیره برگرفته از خالکوبی سنتی قبایل مائوری در محدوده آستین ها و بخشی از جلوی پیراهن ارائه شده است. لوگوی باشگاه، EA7 و اسپانسر تک رنگ طلایی هستند و نشان اسکودتو در مرکز سینه خودنمایی می کند.

شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس سوم ناپولی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۱۹ تیر ۱۴۰۲) لباس اول و دوم ناپولی مدافع عنوان قهرمانی سری A ایتالیا برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط امپریو آرمانی(EA7) رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ظاهری ساده در زمینه به رنگ آبی روشن همراه با حک حرارتی بی رنگ لوگوهای کوچک باشگاه ناپولی در قالب یک پترن سرتاسری در سطح پارچه ارائه شده است.

دو مغزی سفید در جلو و پشت شانه نمایی کلاسیک به لباس بخشیده و نوار سه رنگ سبز، سفید و قرمز در حاشیه یقه هفت و نوار لبه آستین به همراه نشان اسکودتو در مرکز سینه که لوگوی ناپولی روی آن حک شده جزئیات لباس اول ناپولی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

لباس دوم نیز با قالب مشابه لباس اول در زمینه سفید همراه با لوگوهای ریز بی رنگ باشگاه در سطح پارچه و یقه، نوار لبه آستین و جزئیات سرمه ای ارائه شده است. تصویر تک رنگ محو کوه وزوویوس از آتشفشان های فعال شاخص ایتالیا که به عنوان نماد هویتی شهر ناپل شناخته می شود در زمینه نقطه تمایز لباس دوم جدید ناپولی با لباس اول است.

لباس “همه جا” ناپولی ۲۰۲۴-۲۰۲۳ | Napoli Everywhere Shirt

تیم کیتز – لباس ویژه ناپولی برای ادای احترام به پیشینه تاریخی دریانوردی شهر ناپل ایتالیا در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط EA7 رونمایی شد. پیراهن جدید تحت عنوان “The Everywhere Shirt” یا پیراهن همه جا در زمینه به رنگ سفید عاجی همراه با نماد محو قطب نما در مرکز پیراهن که با نقشه ساحل سه شهر … ادامه مطلب لباس “همه جا” ناپولی ۲۰۲۴-۲۰۲۳ | Napoli Everywhere Shirt

لباس قهرمانی ناپولی در سری آ ۲۰۲۳-۲۰۲۲؛ تصویر هر بازیکن روی لباس خودش

تیم کیتز – به دنبال قهرمانی مقتدرانه ناپولی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ سری A ایتالیا، باشگاه با همکاری EA7 از لباس جدید و عجیب دیگری رونمایی کرد. لباس جدید در واقع همان لباس دوم ناپولی است که در قسمت جلوی آن تصویر ترکیبی از هر بازیکن به همراه امضای وی نقش بسته است. با توجه به … ادامه مطلب لباس قهرمانی ناپولی در سری آ ۲۰۲۳-۲۰۲۲؛ تصویر هر بازیکن روی لباس خودش

لباس کریسمس ناپولی ۲۰۲۳-۲۰۲۲؛ اغراق و لودگی در موضوع لباس؟

تیم کیتز – جدیدترین لباس ناپولی برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ این بار به مناسبت کریسمس توسط EA7 رونمایی شد. پیراهن جدید مشابه لباس اول عادی تیم در زمینه به رنگ آبی روشن است و این بار تصویر کارتونی یک گوزن شمالی به عنوان یکی از نمادهای شاخص کریسمس با کلاه کریسمس بر سر در اندازه بزرگ … ادامه مطلب لباس کریسمس ناپولی ۲۰۲۳-۲۰۲۲؛ اغراق و لودگی در موضوع لباس؟

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
12 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از کیت سال های قبلشون بهتره

انگار لباس رو برعکس پوشیدن

چرا با برند های معروف قرار داد نمیبندن؟

دادا،دیگه از آرمانی معروفتر؟؟
تازه داره وارد تولید کیت میشه..
وگرنه آرمانی رو که همه مسشناسن..

منظورم نایک و آدیداس و پوما هست

خوش رنگ👌

از لباس اول خوشم اومد، اسکودتو خیلی به این کیت میاد

اسکودتو دست میلان یا اینتر میاد

آرمانی تازه داره کیتای خوبی میزنه

سلام تیم کیتز.
مسابقه طراحی نمیذارین!؟

بعد مدت ها ی پیشرفت توی ناپولی دیدیم(کیت سوم)