لباس چهارم یا نسخه جایگزین لباس دوم؟

توسط

تیم کیتز – فولاد خوزستان در دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک لباس جدیدی را بر تن کرد.

فولادی ها در تمام موارد قبلی مقابل تیم های قرمز پوش و نارنجی پوش از لباس سوم عمدتا سفید رنگ خود استفاده کرده اند و لباسی که تحت عنوان لباس دوم به رنگ مشکی با گرافیک قرمز معرفی شده بود هیچوقت مورد استفاده قرار نگرفت.

لباس جدیدی که فولاد مقابل آلومینیوم بر تن داشت در کلیت مشابه لباس دوم است با این تفاوت که رنگ زمینه به سرمه ای تیره تغییر کرده و از آن مهم تر جزئیات قرمز رنگ از آن حذف شده است. همچنین فونت اسپانسر “K.S.C” تغییر کرده و نکته دیگر اینکه لوگوی فولاد به محل مرسوم نشان باشگاه ها در سمت چپ سینه منتقل شده و پرچم به سمت راست رفته است.

همه این تغییرات احتمالا حاصل یک تصمیم دقیقه نودی است که به دلیل نامشخصی امکان دیدن نسخه اولیه لباس دوم فولاد را از بین برد.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فکر میکنم این تغییر بخاطر هجمه‌های نابجایی بود که از سمت هوادارهای عرب فولاد بعد از رونمایی لباس دومشون شکل گرفت باشه. چون به نظرشون طرح لباس از چغا الهام گرفته شده بوده درحالیکه که طبق گفته طراحش برگرفته از فرم شمش فولاد بوده!

باتوجه به شرایط امتیازی فولاد و اینکه مدیرهای این تیم شدیدا زیر فشار هوادارهاشون هستند، دیگه نخواستن ریسک کنن و بابت لباس هم مورد انتقاد قرار بگیرن درنتیجه یه طرح ساده رو جایگزین کردن.

تحلیل جالبیه

یه طراحی کردیم ما توی لیگ برتر ایران، اونم یه بازی هم نپوشیدن، حتی یک نسخه هم برای خودم نفرستادن