نکات هفته چهاردهم لیگ برتر

توسط

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته چهاردهم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت.

با توجه به استفاده استقلال از لباس دوم خود در دیدار این هفته مقابل گل گهر، اسپانسر اصلی به وضعیت قبلی یعنی ترکیب لوگو و نوشته رایتل برگشت و باید دید این شمایل در لباس اول هم مشاهده می شود یا باز هم یک نوشته بد قواره در جلوی پیراهن خودنمایی خواهد کرد.

تفاوت اسپانسر پیراهن دروازه بان شمس آذر با دیگر اعضای تیم. این مشکل در برخی از بازی های گذشته شمس آذر هم مشاهده شده بود. ضمن اینکه مشکل چاپ اجزای آستین چپ پیراهن به صورت برعکس همچنان پابرجا است.

عکس رامین رضائیان با پیراهن شماره ۹۹۹ و شهریار مغانلو با پیراهن شماره ۱۰۰۰. این دو نهصد و نود و نهمین و هزارمین گل سپاهان در تاریخ لیگ برتر را هفته گذشته مقابل هوادار به ثمر رسانده بودند و این هفته به این شکل این اتفاق را در کلکسیون خاطرات ورزشی خود ثبت کردند.

علی صفایی داور دیدار استقلال خوزستان و مس رفسنجان در جریان این مسابقه پیراهنی عجیب بر تن داشت. پیراهنی که تا حدودی تنگ شده و ارتفاع آستین آن نیز به نصف کاهش یافته بود!

ذوب آهن هم مجبور به تغییر جوراب خود مقابل صنعت نفت شد. از بین ۸ تیمی که تاکنون در این فصل به آبادان رفته اند فقط پیکان و هوادار تغییری در لباس خود ایجاد نکرده اند.

در حالی که در اغلب استادیوم های میزبان بازی های لیگ برتر از تابلوی تعویض الکترونیکی استفاده می شود، در بازی های برگزار شده در استادیوم آزادی همچنان از تابلوی تعویض دستی استفاده می شود.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

من فرق تابلو تعویض دستی و الکتریکی رو نفهمیدم آخرش

تابلوی های الکترونیکی برای نمایش شماره ها پیکسل های LED دارند( مانند تابلوهای تبلیغاتی دور زمین) و با باتری کار میکنند نمایش بهتری برای تصاویر تلوزیونی و هوادارها دارند ، اما تابلو دستی ها خیلی ساده هستش چندتا قالب هر طرف تابلو هست که هرکدومش دو رنگ داره مشکی یک سمت وطرف دیگر رنگ (سبر یا قرمز) داره داور چهارم بر اساس شماره بازیکن یکی این قالب ها رو با دست برمیگردونه.

اتفاقا تابلوهای LED در تصاویر تلویزیونی و داخل استادیوم دید کمتری دارند.

دستی رو اجزاشو می کنن و جا به جا میکنن تا شماره ها رو بنویسن ولی دیجیتالی اینطور نیست

دستتون درد نکنه فهمیدم 😇🙏