نکات هفته پانزدهم لیگ برتر

توسط

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته پانزدهم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت.

در حالی که پیش از این در بازی مقابل نساجی از لوگوی برجسته در لباس استقلال استفاده شده بود، در دیدار این هفته مقابل پیکان لوگوی باشگاه مجددا به شکل چاپی سابلیمیشن تغییر وضعیت داد.

لوگوی روی سوئیشرت برخی بازیکنان استقلال به طور ناقص درج شده بود؛ برخی بدون ستاره و بعضی دیگر فاقد برخی حروف و اعداد داخل لوگو بودند.

مسئولان ملوان در جلسه هماهنگی پیش از دیدار مقابل آلومینیوم اراک پیراهن سفید را به نمایش گذاشتند و روز مسابقه لباس سرمه ای بر تن کردند. البته پر واضح بود که به دلیل سفید بودن لباس میزبان امکان استفاده از لباس اول ملوان در این بازی وجود ندارد، اما ظاهرا اقدام به نمایش لباس پیش از بازی به قدری سمبلیک شده که مسئولان تیم توجهی به وجهه اطلاع رسانی آن ندارند.

سرمربی اسپانیایی نساجی در دیدار خارج از خانه مقابل فولاد در اقدامی جالب از کراواتی با تم رنگی مشابه لباس تیم استفاده کرد.

دومین لباس دوم استقلال خوزستان؛ استقلال خوزستان در دیدار هفته پانزدهم مقابل هوادار از یک لباس سفید ساده استفاده کرد. خوزستانی ها پیش از این در هفته چهارم مقابل استقلال تهران لباس دوم سفید رنگ خود را در شرایطی به تن کردند که نقوش هندسی آبی روشن در قسمت جلوی آن به چشم می خورد.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عه بعد از سالها…
نه بعد از سالها که نه ببخشید،،،،
بعد از ماه ها…
البته یکی دو ماه بیشتر نبود ولی…
آره 🙂🙂بعد از سالها نکات هفته!!!
خب تیم کیتز لیگ ایران اینه دیگه هروز تیم ها لباس عوض می کنن 😅😅

خودت فهمیدی😕😑

منظورم اینه که بعد از جام ملت ها بلاخره لیگ برتر شروع شد

چرا جراتشو ندارین روی نکته تگ اضافه و بی دلیل پرچم روی اکثر تیم ها اطلاع رسانی کنید که چه دلیلی داره پرچم جنهوری اسلانی روی لباس ها باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهترین سیرک دنیا بازم شروع به کار کرد ، ایول

جالب اینه لباس استقلال من داخل شمارش لوگو استقلال هس که ستاره ندارد!