نکات هفته چهارم لیگ برتر

توسط

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته چهارم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت.

باشگاه ملوان روز یکم شهریور مصادف با اولین حضور بانوان هوادار این تیم در ورزشگاه را روز هوادار نامگذاری کرده و به همین مناسبت در دیدار مقابل گل گهر عبارت “MALAVAN FAN DAY , 1402/06/01” را زیر لوگوی باشگاه بر روی پیراهن درج کرد.

پلنگ/یوزپلنگ(با عنوان پلنگ خوزستان) باشگاه فولاد به مراتب خوش فرم تر و فانتزی تر از شیر سپاهان به نظر می رسد. در حالی که سپاهان به کله شیر اکتفا کرده، فولادی ها بافت پوششی دست و پا و پنجه و دم پلنگ را به شکل بسیار مناسب تری لحاظ کرده اند تا حداقل از نظر آناتومی با انسان متفاوت و شباهت بیشتری با یک گربه سان داشته باشد!

پیراهن مرادمند هدف اول پاره کنندگان! بعد از پاره شدن پیراهن محمدحسین مرادمند در دیدار هفته دوم مقابل ملوان، بازیکن استقلال خوزستان تلاش کرد رکورد دو پارگی در چهار بازی را برای مدافع استقلال به ثبت برساند که ظاهرا ناموفق بود!

پرسپولیس در این هفته در دیدار مقابل فولاد خوزستان برای اولین بار با لباس سوم مشکی رنگ خود به میدان رفت. این لباس از نظر برش مشابه لباس اول و دوم بود که پترن متفاوتی روی آن نقش بسته بود.

عبدالله ویسی سرمربی صنعت نفت با تی شرتی که لوگوی پاریسن ژرمن جردن روی آستین های آن نقش بسته بود تیم خود را مقابل نساجی هدایت کرد. این را هم احتمالا باید به حساب نفوذ همزمان جناب خان در صنعت نفت و پاریسن ژرمن دانست!

فروزان و سیس همیشگی! دروازه بانی گل گهر طبق رویه گذشته خود با لباس “برند” درون دروازه تیم اش ایستاد. فقط می توان به او توصیه کرد که حداقل از طرح های به روز برندهای بزرگ استفاده کند، چرا که کهنه پوشی در شان دروازه بانان “برندپوش” نیست!

هاشمی نسب در حاشیه دیدار با استقلال خوزستان با پیراهنی [با طرح] مربوط به دربی جنجالی که در آن به تیم سابق خود گل زد عکس یادگاری گرفت.

کاپیتان نساجی یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بازوبند آدیداس بر بازوی خود می بندد. البته این مورد در آسیا به چشم نخواهد آمد چرا که بازوبندهای AFC جایگزین آن خواهد شد. کاپیتان مس رفسنجان دیگر موردی است که بازوبند آدیداس به بازو می بندد.

کیفیت پخش بازی فولاد و پرسپولیس هم از آن مواردی است که در بسیاری از شهرها با شدت کمتر و بیشتر وجود دارد و نیاز به تامین و به روزرسانی زیرساخت های تصویربرداری و پخش با شدتی بیشتر از گذشته حس می شود. تصاویر ارسالی از خوزستان به تهران را با تصاویری که مریخ نورد استقامت از سیاره مریخ به زمین ارسال می کرد مقایسه کنید!

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چقدر ملوان حرفه ایست

این را هم احتمالا باید به حساب نفوذ همزمان جناب خان در صنعت نفت و پاریسن ژرمن دانست!
😂😂😂😂

ممنون جالب بود ادامه بدید

مثل همیشه عالی 🙂
وای یکی به این فروزان بگه بیخیال شه 😂😂
به خدا چند وقت دیگه خود نایکی و آدیداس دلشون میسوزه واسش چند دست لباس نو میفرستن
کیفیت پخش تلویزیون هم که مثل همیشه عالیه، اصن آدم نمیتونه فرقشو با پریمیرلیگ بفهمه 🤡😅

بی شک ملوان با کیفیت ترین تیم لیگ برترمونه

ولی جدی به نظرتون فروزان با لباس دروازه‌بانی هایی که تیماش بهش میدن چیکار میکنه؟
فک کنم به عنوان لباس راحتی گذاشته که اگه یه وقت مهمون اومد بده اونا بپوشن 😂😂