نکات هفته هفتم لیگ برتر (برگزاری قبل از هفته ششم)

توسط

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت.

محمد نژادمهدی بازیکن مس رفسنجان در دیدار مقابل استقلال پیراهن شماره ۵ را با شورت شماره شماره ۲ بر تن کرده بود. این در حالی است مس هیچ بازیکنی با شماره ۵ در لیست خود برای این بازی نداشت و شماره نژادمهدی در لیست ۲ ثبت شده بود. مسئولان مس در میانه های مسابقه پیراهن شماره ۲ را به این بازیکن رساندند و او دقایقی نیز با شماره خودش بازی کرد!

ظاهرا ذوب آهن هنوز در مورد لباس مسابقه خود به جمع بندی نرسیده و کماکان به صورت یک هفته در میان از لباس های دو تولیدی مختلف در مسابقات خود استفاده می کند. ذوب آهن در دیدار مقابل شمس آذر از لباسی استفاده کرد که پیش از این یک بار با طرح و تولیدکننده مشابه و یک بار هم با طرح مشابه و تولیدکننده متفاوت بر تن کرده بود. البته این بار به مانند دیگر لباس های یوسف جامه جنس پارچه تغییر کرده بود.

اسپانسر اصلی پیراهن شمس آذر در این هفته به بانک رفاه تغییر کرد. تغییری که تناسب ابعاد، فرم و رنگ به شکل قابل قبولی در آن رعایت شده است.

استقلال برای اولین بار در این هفته با اسپانسر جدید به میدان رفت. اسپانسر اصلی لباس استقلال از Casco به رایتل تغییر کرده است.

تامین کننده لباس داوران در هفته هفتم به سینا اسپرت تغییر کرد. پیش از این مجید وظیفه تامین لباس داوران لیگ را بر عهده داشت. البته این تغییر در هفت مسابقه این هفته مشاهده شد و کادر داوری بازی آلومینیوم اراک و تراکتور از همان لباس های قدیمی استفاده کردند.

تغییر فونت شماره و همچنین فرم اسپانسرهای پرسپولیس از دیگر نکات این هفته بود که در پست جداگانه ای به آن اشاره شد.

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عجب لیگ خری داریم ما 🙃😑

بازیکن شمس آذر چه شکمی داره😂