لباس ختافه ۲۰۲۵-۲۰۲۴

توسط

تیم کیتز – لباس اول، دوم و سوم ختافه برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ لالیگا اسپانیا توسط جوما رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی همراه با یک گرافیک برگرفته از تصویر هوایی استادیوم خانگی ختافه کولیسیوم آلفونسو پرز در سایه ای نزدیک به رنگ زمینه ارائه شده است. نشانی جهت ادای احترام به استادیوم داخل یقه نقش بسته و نتایج همه بازی هایی که ختافه از سال تاسیس(۱۹۹۸) تا دسامبر ۲۰۲۳ در این ورزشگاه مقابل حریفان داشته نیز در وجه داخلی پیراهن نوشته شده است. یقه پولو و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای کار شده و سه خط باریک زرد، قرمز و نارنجی نیز بر روی هر دوی آنها به چشم می خورد.

 

پیراهن دوم جدید نیز که به نوعی بازآفرینی لباس دوم ختافه در فصل ۹۵-۱۹۹۴ است در زمینه به رنگ قرمز همراه با رده رده های راه راه محو به صورت مورب در سطح پارچه ارائه شده است. لباس دوم نیز به مانند لباس اول از یقه پولو قرمز با نوار سفید بر روی آن بهره می برد و دو نوار آبی در جلوی یقه و نوار آبی و مشکی در قسمت جلو و پشت شانه ها با لوگوهای مشکی رنگ جوما در میان آنها دیگر جزئیات لباس دوم را تشکیل می دهد.

 

لباس سوم ختافه نیز با ترکیبی بسیار ساده در زمینه یکدست سفید همراه با جزئیات سبز در قالب یقه پولو، نوار لبه آستین و همچنین لوگوی تک رنگ باشگاه ختافه، جوما و اسپانسر ارائه شده است.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

انگار ختافه هر سال میره لوازم ورزشی فروشی چندتا دست لباس آبی و قرمز و سفید میخره میاره میده به بازیکنا

داداش بنده خدا رفته تک تک نتیجه های تیم رو روی لباس حک کرده بعد تو میگی لباس آبی؟

لباس اول پارسالشون خیلی خوب بود امسال هم خوبه کیت سوم خیلی ساده شده