لباس ترابزون اسپور ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس اول، دوم، سوم و چهارم ترابزون اسپور برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ سوپر لیگ ترکیه توسط جوما رونمایی شد.

لباس اول جدید با ترکیب راه راه ساده آبی آسمانی و قرمز مارون ارائه شده است. یقه پولو و نوار لبه آستین سفید در حالی ترکیب لباس اول جدید ترابزون اسپور را کامل می کند که نوار آبی روشن و مارون در لبه این دو قسمت نیز به چشم می خورد.

لباس دوم نیز در زمینه سفید همراه با جزئیات مارون در محدوده پهلو و همچنین در قالب لوگوی باشگاه ترابزون اسپور و جوما ارائه شده است. بخشی از یقه و نوار لبه آستین به رنگ آبی آسمانی و بخش دیگر ترکیبی از آبی و مارون است.

لباس سوم جدید ترابزون اسپور هم در زمینه به رنگ قرمز مارون همراه با یک تصویرسازی بی رنگ برجسته در جلوی پیراهن که به ساده ترین شکل ممکن رقص سنتی ترکی را به تصویر می کشد ارائه شده است. جزئیات آبی آسمانی نیز در حاشیه یقه، پهلو و وجه داخلی آستین به چشم می خورد.

لباس چهارم هم با ترکیب رنگی مشابه لباس اول و این بار با ترکیب نیم قرمز مارون و نیم آبی روشن همراه با یک پترن شطرنجی ارائه شده است. یقه آبی روشن با حاشیه مارون و محدوده شانه ها نیز به رنگ قرمز مارون کار شده تا به نوعی شاهد بیشترین تاکید بر دو رنگ باشگاه در همه لباس های ترابزون اسپور در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ باشیم.

لباس ترابزون اسپور ۲۰۲۳-۲۰۲۲

 

لباس های ترابزون اسپور ۲۰۲۲-۲۰۲۱

 

لباس سوم ترابزون اسپور برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

 

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جوما پیشرفت کرده