اتفاق عجیب در لیگ برتر انگلیس؛ چیزی از لباس نماند!

توسط

تیم کیتز – دیدار کریستال پالاس مقابل برنلی از هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس با یک اتفاق بسیار عجیب برای لباس کریستال پالاس همراه بود.

موضوع به لوگوهای درج شده روی پیراهن ژان فیلیپ ماتتا مهاجم کریستال پالاس بر می گردد، جایی که با گذر زمان در جریان مسابقه اجزای موجود روی پیراهن از قبیل لوگوی اسپانسر و باشگاه به تدریج جدا شده و می ریزند! (تحلیلگر ویتنامی Chuyện Áo Đấu)

نکته قابل توجه اینکه هیچگونه مشکلی در پیراهن ماتتا هنگام به ثمر رساندن گل سوم تیم اش در دقیقه ۷۹ به چشم نمی خورد و لباس در ۱۰ دقیقه پایانی بازی به این حال و روز افتاده است.

در تصاویر موجود وضعیت لوگوی مکرون تغییری نداشته که نشان می دهد این آیتم حین تولید روی لباس درج شده و دیگر اجزا در مرحله ثانویه به لباس اضافه شده اند. این رخداد در لیگ برتر انگلیس به عنوان معتبرترین لیگ جهان بسیار بعید به نظر می رسید.

(عکس: گتی ایمجز)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مکرون از جنس ماکارون

خیلی خوب بود😅

لباس های این چند تا برند کلا ضعیفه از نظر جنس
مکرون. کاستوره . آل شپورت

به نظر من کاستوره از بقیه برند های تازه کار یه سر و گردن بالاتره و فکر میکنم خیلی هم کارشون بد نباشه. ولی بعضی وقتا خیلی نا امید کننده عمل میکنن و این ناراحت کنندس.
یعنی حس میکنم چون تازه کار هستن میخوان یه سری کار های غیر معمول و خارج از عرف انجام بدن و این باعث میشه بیشتر خراب کاری کنن.

چرا ، درسته ولی باید قبول کنی کاستوره جنسش خوب نیست مثل همین خیس شدن لباس استون ویلا.

از لوگو جدید استقلال خبری نشد ؟؟؟؟