لباس بوخوم ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم بوخوم برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط میزانو رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مرجانی همراه با نوارهای زیگزاگی مورب به صورت امباس بی رنگ ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای با یک نوار باریک مرجانی در وسط آن است و شورت و جوراب هم رنگ پیراهن ترکیب لباس سوم بوخوم در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ بوندسلیگا آلمان را کامل می کند.


(۲۶ تیر ۱۴۰۲) لباس اول و دوم بوخوم برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ بوندسلیگا آلمان توسط میزانو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با خطوط مورب سفید ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سرمه ای و سفید کار شده و شورت و جوراب سرمه ای ترکیب لباس اول جدید بوخوم را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز در زمینه سفید همراه با یک گرافیک برگرفته از سقف و نورافکن های استادیوم خانگی بوخوم روهراشتادیون به صورت امباس بی رنگ در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است.

جزئیات سرمه ای در قالب نیمی از یقه و نوار لبه آستین و همچنین لوگوی میزانو و اسپانسر(VONOVIA) نمود پیدا کرده است و شورت و جوراب سفید ترکیب لباس دوم بوخود در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام تیم کیتز لطفا لباس های جام جهانی بسکتبال رو بررسی کنید.
الان برند peak اگر درست گفته باشک تامین کننده لباس تیم ملی ایران چینیه؟

تیم کیتز الان باشگهایی که در سطح های پایین فعالیت میکنن قرارداداشون چطوریه؟ از برند ورزشی ممکنه لباس خریداری کنن از طرح های اماده یا ممکنه برند های ورزشی نچندان مطرح به صورت رایگان پوشاک ورزشی تیم رو تامین کنه و نه؟
اخه میدونید که خیلی باشکاه ها با اینکه معروفیت جهانی ندارند ولی تو شهر خودشون طرفدار دارند و بالاخره تا حدودی حمایت میشن
اصلا کاری به باشگاهای داخلیمون ندارم منظپرم لیگ های اسکاتلند ولز و اروپاییه

سلام تیم کیتز خسته نباشی.
دمت گرم که همه ی کیت هارو میزاری مرسی.
لطفا لباس تیم های این فصل لیگ قهرمانان آسیا هم بزار چون تیم هاش معلوم شده.
از نظر شما چه برندی این فصل بهترین کیت هارو زدت از نظر طرح و کیفیت