پیراهن پیش مسابقه تاتنهام ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه تاتنهام برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس اول جدید این تیم از سوی نایک عرضه شد.

پیراهن جدید با ترکیبی عجیب در زمینه از افکت تصویر برفکی تلویزیون مرکب از مشکی و بنفش روشن در سرتاسر پیراهن ارائه شده که با لوگوی بازتابنده باشگاه تاتنهام و نایک و اسپانسر (getir) به رنگ زرد تکمیل می شود.

لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر غیر رسمی جدید از لباس سوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه سفید همراه با یک گرافیک انتزاعی محو و ساختار جدید بافت تنفسی نایک در سطح پارچه ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ قرمز با حاشیه سفید و خط زرد در … ادامه مطلب لباس سوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر جدید لباس دوم لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست به رنگ زغالی همراه با جزئیات فیروزه ای در قالب نوار لبه آستین و دوخت سرشانه ارائه شده است. نوار پهلو ترکیبی از سفید و فیروزه … ادامه مطلب لباس دوم لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس لیورپول ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول لیورپول برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به عنوان آخرین لباس[اول] این تیم با برند نایک رسما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید سرخپوشان آنفیلد را در ادامه ببینید.

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

افضاح

یه بارکدخوان بیارید کیت تاتنهام رو رمز گشایی کنه😂

با اینکه طرحش شدیدا نا امید کننده است ( چه‌ پترن چه ترکیب رنگ )
ولی از لوگوی بازتابنده ( هولوگرامی ) که استفاده شده حسابی خوشم میاد.