نکات لباس نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا | یک هشتم نهایی

توسط

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس پرسپولیس، سپاهان و نساجی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۴-۲۰۲۳ خواهیم داشت.

این پست به طور متناوب قبل، همزمان و یا بعد از هر بازی نمایندگان ایران به روزرسانی می شود…

مرحله یک هشتم نهایی

سپاهان – الهلال (۱۴۰۲/۱۱/۲۶)

مطابق انتظار لباس اول نماینده ایران و عربستان تداخل رنگی با یکدیگر ندارند و سپاهان در ورزشگاه خانگی خود با لباس زرد رنگ خود به میدان خواهد رفت، الهلال نیز لباس آبی بر تن خواهد داشت.

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، سپاهان برای دیدارهای جام باشگاه های آسیا پرچم یادبودی مطابق استاندارد اروپایی تدارک دیده که لوگوی دو باشگاه، تاریخ و محل برگزاری مسابقه روی آن گلدوزی شده است. در تقابل با الهلال پرچم یادبود یکی از نقاط برتری سپاهان نسبت به حریف عربستانی بود.

رامین رضاییان در دیدار مقابل الهلال به منظور کاهش فشار بر عضلات و کمک به گردش خون برش های نسبتا عمیقی در پشت جوراب خود ایجاد کرده بود. این اقدام در برخی بازیکنان مرسوم است اما از نظر ابعاد و شکل اجرای شکاف ها متفاوت هستند که مورد رضاییان یکی از خشن ترین ها بود!

برایان دابو و میلینکوویچ ساویچ در پایان مسابقه پیراهن خود را با یکدیگر مبادله کردند، اقدامی که احتمالا به دلیل سابقه تقابل های این دو بازیکن در سری A ایتالیا انجام شده است.


هفته ششم

پرسپولیس – الدحیل (۱۴۰۲/۹/۱۴)

پرسپولیس به عنوان میزبان بازی با لباس قرمز اصلی خود به میدان می رود و در سمت مقابل الدحیل لباس دوم طوسی رنگ خود را بر تن خواهد کرد.

الاتحاد – سپاهان (۱۴۰۲/۹/۱۳)

الاتحاد عربستان میزبان این بازی با لباس معمول مشکی و زرد خود به میدان می رود و در مقابل سپاهان از لباس عمدتا سفید برای این مسابقه استفاده خواهد کرد. این برای اولین بار در مجموع رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است که سپاهان از لباسی غیر از لباس اول خود استفاده می کند و دلیل آن وجود هر دو رنگ سازمانی باشگاه سپاهان در ترکیب رنگ لباس الاتحاد است.

الهلال – نساجی (۱۴۰۲/۹/۱۳)

نساجی در این بازی با لباس قرمز اصلی خود به میدان خواهد رفت و الهلال میزبان نیز لباس آبی همیشگی خود را بر تن می کند.


هفته پنجم

النصر – پرسپولیس (۱۴۰۲/۹/۶)

پرسپولیس در این مسابقه با لباس یکدست قرمز به میدان می رود و النصر نیز ترکیب معمول خود یعنی پیراهن زرد، شورت آبی و جوراب زرد را بر تن خواهد داشت. دروازه بان پرسپولیس طوسی و گلر النصر نیز مشکی می پوشند.

*در حالی که پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال تاجیکستان از فونت جدید برای شماره ها استفاده کرده بود، در دیدار مقابل النصر دوباره به فونت قبلی بازگشت.

*در دیدارهای آسیایی شماره بازیکن و لوگوی مجید در یک سمت شورت پرسپولیس چاپ شده و سمت راست شورت خالی است(مشابه نساجی). این در حالی است که در لیگ برتر شماره بازیکنان روی پای راست و لوگوی مجید در سمت چپ قرار گرفته تا توازن اجزا برقرار باشد. به نظر می رسد مسئولان پرسپولیس باید زحمت درج لوگوی باشگاه روی شورت را هم به جان بخرند تا فضای خالی یک سمت شورت توی ذوق نزند.

سپاهان – نیروی هوایی عراق (۱۴۰۲/۹/۶)

سپاهان در این مسابقه با ترکیب زرد و مشکی معمول خود مقابل نیروی هوایی عراق یکدست آبی پوش قرار می گیرد. دروازه بان سپاهان لباس یکدست سبز روشن و گلر نماینده عراق یکدست قرمز بر تن خواهد داشت.

*سپاهان و نیروی هوایی عراق رقابت شدیدی برای درج هرچه به بیرون متمایل تر لوگوی باشگاه، برند و پرچم داشتند!

*مشخص نیست عدم استفاده از تابلوی تعویض دیجیتال استاندارد در رقابت های آسیایی و لیگی، ناتوانی در تامین این تجهیزات توسط متولیان برگزاری است یا اینکه دلیل دیگری دارد.

نساجی – بمبئی سیتی (۱۴۰۲/۹/۷)

ترکیب رنگ نساجی و بمبئی سیتی مشابه دیدار رفت خواهد بود که نماینده ایران با پیراهن قرمز و نماینده هند با پیراهن آبی روشن مقابل هم صف آرایی می کنند.

*مسئول پخش تلویزیونی ایران که در بازی سپاهان و نیروی هوایی عراق دکمه رنگ تیم ها را پیدا کرده بود و فضای زمینه تعداد گل در اسکوربرد تلویزیونی به درستی به ترتیب رنگ زرد و آبی را نشان می داد، مجددا در بازی نساجی و بمبئی سیتی رنگ تیم هندی را به اشتباه مشکی درج کرده بود.


هفته چهارم

استقلال تاجیکستان – پرسپولیس (۱۴۰۲/۸/۱۶)

حریف تاجیکستانی پرسپولیس در این دیدار لباس قرمز بر تن خواهد کرد و به همین دلیل سرخپوشان ایران با لباس سفید به میدان خواهد رفت. پایداری عدم چاپ شماره جلوی پیراهن، نکته مثبت لباس پرسپولیس در آسیا است.

*تگ لوگوی نایک AIR MAX کاپشن گل محمدی محو و به سختی قابل تشخیص بود. از این رو نمی توان با قاطعیت گفت که اقدام سرمربی پرسپولیس به پوشیدن کاپشن برند متفاوت با تیم مصداق تخطی از قوانین لباس AFC هست یا خیر.

*پرسپولیس برای اولین بار از فونت جدید خود در آسیا استفاده کرد که لوگوی ریز مجید به تبعیت از قوانین AFC و به درستی از روی شماره بازیکنان پرسپولیس حذف شده بود. علاوه بر این شیار باریک وسط اعداد هم حذف شد تا شماره ها شکل نامطلوبی نسبت به نسخه اولیه که در لیگ استفاده شده بود پیدا کنند.

سپاهان – آلمالیق (۱۴۰۲/۸/۱۵)

ترکیب لباس دوم تیم نسبت به دیدار رفت بدون تغییر خواهد بود و سپاهان لباس زرد و آلمالیق نیز لباس سرمه ای بر تن می کند.

*سپاهان همچنان در تدارک پرچم یادبود به شکل ایده آلی عمل می کند و کاپیتان زردپوشان در هر مسابقه پرچمی حاوی لوگوی دو تیم و اطلاعات زمان و مکان بازی را به کاپیتان تیم مقابل اهدا می کند. البته در این بازی استادیوم نقش جهان به عنوان محل بازی روی پرچم درج شده بود، در حالی که محل میزبانی سپاهان به استادیوم آزادی تغییر کرده است.

*مشکل رنگ لباس تیم ها در اسکوربرد تلویزیونی مجددا در دیدار سپاهان و آلمالیق مشاهده شد، این در حالی است که در بازی قبل از آن(نساجی – نوبهار) رنگ لباس تیم ها درست اعمال شده بود.

نساجی – نوبهار (۱۴۰۲/۸/۱۵)

نساجی به عنوان میزبان مسابقه با لباس اصلی قرمز رنگ خود به میدان خواهد رفت و نوبهار لباس دوم سفید خود را بر تن می کند.

*یکی از نکات این بازی ترکیب رنگ لباس دروازه بان نوبهار بود. با توجه به استفاده نساجی از شورت سرمه ای و تیم نوبهار از شورت سفید، دروازه بان این تیم به نظر مشکلی برای پوشیدن لباس یکدست آبی نداشت، اما شورت و جوراب نارنجی را جایگزین کرده بود.

*کشت/نگهداری چمن ذخیره جهت ترمیم نقاط آسیب دیده چمن استادیوم آزادی در محوطه پیرامون زمین بازی. باغچه ای که نمی دانیم در استادیوم های دیگر نقاط جهان هم به همین شکل است یا خیر.


هفته سوم

پرسپولیس – استقلال تاجیکستان (۲/۸/۱۴۰۲)

پرسپولیس در این بازی با لباس اصلی قرمز رنگ خود به میدان خواهد رفت که همانند دیدار با الدحیل در اقدامی منطقی شماره جلوی پیراهن حذف شده و به نظر می رسد این مورد تداوم خواهد داشت. حریف تاجیکستانی نیز مجبور به استفاده از لباس دوم سفید رنگ خود مقابل پرسپولیس خواهد بود.

*متاثر از قانون منع تبلیغات روی لباس های تمرینی، پرسپولیسی ها در تمرین پیش از بازی مقابل استقلال تاجیکستان از پیراهن های بدون لوگوی ایرانسل استفاده کردند. این مورد در پیراهن مربی دروازه بان های پرسپولیس هم با چسباندن نوار تیپ رعایت شد، با این وجود سوئیشرت های نیم زیپ استفاده شده در این تمرین دارای لوگوی ایرانسل بودند که ممکن است نظر مسئولان AFC را به خود جلب کند.

*اسکوربرد تلویزیونی دیدار پرسپولیس و استقلال تاجیکستان منطبق با رنگ لباس دو تیم تنظیم شده است. در دو دیدار قبلی برگزار شده به میزبانی پرسپولیس و نساجی به اشتباه از رنگ زرد برای النصر سرمه ای پوش و الهلال آبی پوش استفاده شده بود.

نوبهار – نساجی (۱/۸/۱۴۰۲)

نساجی در دیدار مقابل دیگر نماینده ازبکستان با لباس سفید رنگ رئالی خود به میدان می رود و در سمت مقابل نوبهار پیراهن غالبا آبی با لوگوی آدیداس که علی الظاهر از تولیدات بومی ازبکستان است را بر تن خواهد کرد.

*نظم پوشاک تمرینی نساجی هر روز بدتر از قبل می شود به گونه ای که در آخرین تمرین پیش از بازی مقابل نوبهار لباس هایی از چند تولیدکننده مختلف بر تن اعضای تیم بود. پیراهن و شورت مجید بر تن بازیکنان، کاپشن و شلوار یوسف جامه بر تن اعضای کادر فنی(و احتمالا بازیکنان) و بادگیر و شلوار آل اشپورت بر تن سرمربی نساجی دیده شد. ضمن اینکه بازیکنان و کادر فنی ملانژهای گرم بدون لوگوی تولیدکننده که احتمالا مربوط به یوسف جامه را بر تن کرده بودند. بازیکنان نساجی حین گرم کردن پیش از آغاز بازی نیم زیپ های مجید را جایگزین ملانژهای بدون لوگو کردند.


*ترکیب نوشتاری اسپانسر لباس مظاهری با سایر بازیکنان متفاوت و همچنین بر خلاف اعضای تیم فاقد شماره جلوی پیراهن بود.

*مهدی رحمتی سرمربی نساجی در ابتدای مسابقه کاپشنی با برند متفاوت بر تن داشت که دقایقی بعد برای جلوگیری از جریمه احتمالی با چسب مشکی روی لوگوی آن را پوشاند. رحمتی در نشست خبری بعد از بازی هم برند دورسی که به تن داشت را با چسب پوشش داده بود.

آلمالیق – سپاهان (۱/۸/۱۴۰۲)

سپاهان در دیدار مقابل نماینده ازبکستان با لباس زرد رنگ اصلی خود به میدان خواهد رفت. در سمت مقابل آلمالیق پیراهن سرمه ای با برند جاکو را بر تن می کند. با توجه به احتمال استفاده آلمالیق از شورت و جوراب سرمه ای، یحتمل سپاهان از شورت زرد در این مسابقه استفاده خواهد کرد.

پرچم یادبود سپاهان برای اولین بار(مطابق الگوی استاندارد تیم های حاضر لیگ قهرمانان اروپا) برای دیدار با آلمالیق با لوگوی دو باشگاه و اطلاعات مسابقه تدارک دیده شده بود که توسط پیام نیازمند به کاپیتان تیم ازبکستانی اهدا شد.


هفته دوم

نساجی – الهلال (۱۱/۷/۱۴۰۲)

نساجی در دیدار با الهلال با لباس اول قرمز رنگ خود به میدان خواهد رفت. در سمت مقابل یاران نیمار در الهلال نیز با لباس اول آبی خود مقابل نماینده ایران صف آرایی می کنند.

*مهدی رحمتی سرمربی نساجی بالاخره به اجبار قوانین AFC(و یا توافق جداگانه) لباس آل اشپورت را از تن در آورد و با تیشرت مجید در نشست خبری حاضر شد.

*در اسکوربرد پخش تلویزیونی مسابقه نساجی و الهلال به اشتباه از رنگ زرد برای تیم الهلال استفاده شده بود، این در حالی است که الهلال در این مسابقه لباس آبی پوشیده بود. پیش از این در بازی پرسپولیس مقابل النصر دقیقا همین دو رنگ قرمز و زرد برای دو تیم استفاده شده بود، حال اینکه النصر هم در آن مسابقه با لباس سرمه ای به میدان رفته بود!

سپاهان – الاتحاد (۱۰/۷/۱۴۰۲)

سپاهان به عنوان میزبان با پیراهن زرد رنگ همیشگی خود به مصاف الاتحاد می رود و در سمت مقابل نماینده عربستان لباس دوم سفید رنگ خود را به تن می کند. دروازه بان سپاهان با لباس سبز و دروازه بان الاتحاد نیز در این مسابقه آبی می پوشد.

*فضای پشت دروازه های استادیوم نقش جهان اصفهان به خوبی با نیم دایره زرد و مشکی و لوگوی سپاهان در مرکز آن کاور شده و تا حدودی حاشیه خالی پیست دو و میدانی اطراف زمین چمن را تعدیل کرده است.

الدحیل – پرسپولیس (۱۰/۷/۱۴۰۲)

پرسپولیس در حالی با لباس مشکی خود به مصاف الدحیل خواهد رفت که فرم اسپانسر به طور کلی تغییر کرده است. در بازی اول مقابل النصر تبلیغ ایرانسل در قالب لوگوی بیضی زرد رنگ با نوشته های انگلیسی روی لباس پرسپولیس درج شده بود و حالا در دیدار مقابل الدحیل صرفا نوشته زرد رنگ فارسی ایرانسل در جلوی پیراهن به چشم می خورد.

دروازه بان پرسپولیس در این مسابقه با لباس طوسی به میدان می رود و در سمت مقابل الدحل با لباس یکدست قرمز پوما و دروازه بان این تیم نیز با لباس آبی مقابل سرخپوشان صف آرایی خواهند کرد.

*پرسپولیس در بازی مقابل الدحیل به اولین تیم ایرانی تبدیل شد که بدون شماره جلوی پیراهن در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است. چاپ شماره جلوی پیراهن در لیگ قهرمانان آسیا امری اختیاری است و در قانون الزامی برای آن تعیین نشده، موضوعی که تیم های متعددی از جمله نمایندگان عربستان، قطر و حتی ازبکستان از آن آگاه هستند و از آنجا که اضافه شدن شماره چیدمان اجزای پیراهن را سخت تر می کند، این تیم ها شماره ای در جلوی پیراهن خود درج نمی کنند.


هفته اول

پرسپولیس – النصر (۲۸/۶/۱۴۰۲)

*پرسپولیس با لباس یکدست قرمز مقابل النصر صف آرایی خواهد کرد. در مقابل کریستیانو رونالدو و هم تیمی هایش با لباس دوم خود یعنی ترکیب یکدست سرمه ای به میدان خواهند رفت. این در حالی است که النصر در ظاهر مشکلی برای استفاده از لباس اول زرد و آبی خود در این مسابقه نداشت.

*پیش از این گفته شده بود پرسپولیس از طرحی متفاوت برای لیگ قهرمانان آسیا استفاده خواهد کرد، اما تا این لحظه خبری از رونمایی لباس آسیایی با طرح جدید نیست و ممکن است این اتفاق امروز بیافتد.

*مسئولان باشگاه پرسپولیس اتوبوس های قرمز و زرد که استیکر لوگوی دو باشگاه پرسپولیس و النصر و لیگ قهرمانان آسیا روی آنها نصب شده را برای حمل و نقل و جابجایی اعضای دو تیم تدارک دیده اند.

*بنرهای خوش آمدگویی در مسیر مابین فرودگاه تا هتل محل اقامت کاروان النصر تعبیه شده که تصاویر ستارگان النصر و بعضا تصویر مشترک بازیکنان پرسپولیس و النصر روی آن به نمایش در آمده است. به نظر می رسد این اقدام بیشتر ناشی از ذوق زدگی مسئولان از حضور ستارگانی همچون کریستیانو رونالدو، سادیو مانه و … بوده باشد و برای رد این ادعا باید منتظر حضور تیم های الدحیل و استقلال تاجیکستان و نحوه استقبال از آنها بود.

*در حالیکه پیش از این از سوی باشگاه اعلام شده بود که پرسپولیس از لباس متفاوتی در لیگ قهرمانان آسیا استفاده خواهد کرد، سرخپوشان در مصاف با النصر همان لباس لیگ را با اندکی تغییرات که شامل حذف تبلیغات سرشانه ها و پشت پیراهن و همچنین تغییر محتوای فارسی لوگوی ایرانسل به انگلیسی و کوچک تر شدن آن می شد بر تن داشتند.

*یک پیراهن پرسپولیس در دستان تالیسکا و الکس تلس دیده می شود که ظاهرا مربی برزیلی پرسپولیس آن را به آنها رسانده و مشخص نیست در مورد آن چه صحبتی می کنند.

*سکوهای مخروبه طبقه دوم استادیوم آزادی به طور موقت کاور شده بود تا از ناهنجاری بصری که پیش از این دیده بودیم کاسته شود. از سوی دیگر با توجه به عدم نصب صندلی بر روی سکوهای ترمیم شده طبقه اول، اعضای همراه تیم و بازیکنان خارج از لیست النصر و همچنین پرسپولیس روی صندلی های موقت که پشت نیمکت هر یک از دو تیم چیده شده بود نشستند.

نیروی هوایی عراق – سپاهان (۲۷/۶/۱۴۰۲)

*سپاهان با همان پیراهن زرد رنگ لیگ به مصاف نماینده عراق می رود با این تفاوت که تعداد اسپانسرها به یک عدد تقلیل پیدا کرده و شماره هر بازیکن به جلوی پیراهن و نام هر یک به پشت پیراهن اضافه شده است. دروازه بان سپاهان لباس سبز و سفید می پوشد و نیروی هوایی عراق رقیب سپاهان در این مسابقه نیز لباس آبی که توسط تولیدی زیرمجموعه این باشگاه “الصقور” به معنی “شاهین” که نماد و لقب باشگاه نیروی هوایی عراق است تامین می شود را بر تن خواهد کرد.

*یک نگاه ساده مشخص می کند که لباس تمرینی سپاهان همان لباس دروازه بانی مس سونگون است!

*در اقدامی عجیب تگ لیگ قهرمانان آسیا بر روی آستین پیراهن های تمرینی سپاهان نیز درج شده است. این در حالی است که در هیچ جای دنیا نصب تگ تورنمنت روی لباس های تمرینی مرسوم و الزامی نیست و تنها محدودیت هایی برای درج اسپانسر تبلیغاتی و برخی قواعد متداول وضع می شود. این اقدام زمانی عجیب تر می شود که این تگ روی آستین ژوزه مورایس نیز خودنمایی می کند.

بمبئی سیتی – نساجی (۲۷/۶/۱۴۰۲)

*نساجی در حالی در دیدار با حریف هندی با همان لباس اول قرمز رنگ لیگ برتر به میدان می رود که اسپانسر به صورت تک خطی نوشتاری در آمده و شماره هر بازیکن در جلوی پیراهن درج شده است. بمبئی سیتی نیز لباس آبی آسمانی با برند پوما را در این بازی بر تن می کند.

*مهدی رحمتی سرمربی نساجی در جلسات تمرینی این تیم ست آل اشپورت را بر تن می کند، حال اینکه تامین کننده لباس تیم مجید است. این در حالی است که مطابق با قوانین AFC تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به طور واضح از استفاده بیش از یک برند منع شده اند و این ممانعت شامل جلسه تمرینی ماقبل مسابقه و همچنین بازی اصلی می شود. از این رو انتظار می رود در صورت گزارش ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه نساجی با جریمه مواجه شود.

*در اقدامی عجیب و سوال برانگیز بازیکنان و کادر فنی نساجی(به غیر از سرمربی) در آخرین تمرین پیش از مصاف با بمبئی سیتی تیشرت های ساده از برند فرانسوی کیپستا که هیچگونه لوگو و شماره ای روی آنها دیده نمی شد را به تن کرده بودند. این احتمال وجود دارد که این اقدام برای احراز قوانین لباس AFC که البته منشا آن برای ما نامشخص است صورت گرفته باشد. با این حال شورت و جوراب بازیکنان همان مجید بود و مهدی رحمتی هم به تبع قرارداد شخصی خود لباس پوشیده بود تا تعداد برندهای استفاده شده در تمرین نساجی به عدد ۳ برسد!

*تاریخ انتشار اولیه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
46 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

واقعا شرم بر فوتبال ما باد

لباس نساجی الان که دارم بازی میکنن ، می‌بینم که اونقدر کیفیت چاپ پرچم ایران بده از پیراهن بعضی کنده شده یا آویزون شده

اخه پرچم اصلا چرا باید چاپ بشه روی پیراهن باشگاه

یه نکته ای چند وقت پیش لباس داماش رو گذاشتی شبیه لباس نیرو هوایی عراق نیست؟

تیم کیتز بررسی میکنی؟

صرفا از لحاظ داشتن سه خط شبیهن وگرنه در سایر موارد از زمین تا اسمون فرق میکنن

و خجالت آور تر اینکه تیم های هند و ازبکستان هم لباس های پوما و ادیداس رو به تن میکنن!

ممنون برای بخش های اختصاصی
این سلیقه شما برای بخش های ویژه
امیدوارم بازهم موارد جدید ببینم

کارهای ایرانیا هم برعکسه.
تو لیگ داخلی پرچم می‌زنن رو لباس، حالا پرسپولیس تو لیگ قهرمانان پرچم نزده.

سلام تیمکیتز لباس نساجی هم بررسی کن ی برای یکی پرچم داشت برای یکی دیگه نداشت

همشون داشتن ولی وسط بازی کنده شده 🤣🤣

بابا ایران تونستی بدترین کیت آسیا رو ببنندی🥳🥳
تبریک میگم به جناب خان و پاریسن ژرمن !!

اونا با پوما(الدحیل و الهلال) نایکی(النصر و الاتحاد) میان، ما با مجید و یوسف جامه و استارت😐

نمیدونم
چه اصراری هست لوگو ایرانسلو طلایی بزنن
خب الان رو لباس دوم پرسپولیس که مشکی هست میتونستن قرمز بزنن که با جزئیات لباس هم هماهنگ باشه
یا رو لباس اول سفید
دیگه اینا جزو بدیهیاته

اسکوربرد تلویزیونی رو خود میزبان می‌زنه یا afc ؟

میزبان بی ذوق میزنه بازی ادحیل همرنگ لباس تیما بود

کیت پرسپولیس در بازی با الدحیل قشنگ بود مخصوصا فرم اسپانسر

حالا کاری به اینکه ما پترن و فرم یقه و آستین رو از برند های بزرگ کپی می‌کنیم کاری ندارم ، اما تو این ۲ ساله اخیر بعد از قضیه تراکتور به جایی رسیدیم که دیگه نماد برند رو کپی نمیکنیم

متاسفانه کیفیت اسکوربرد تلویزیونی و پکیج گرافیکی شبکه ۳ اصلا خوب نیست . هیچ انیمیشن نرمی برای اسکوربرد تعریف نشده و به صورت لحظه ای همه چیز تغییر می کنه که در تفاوت کامل با کارهای گرافیکی سایر کشور ها و شبکه های ورزشی هستش . نکته جالب این هستش که تا قبل از سال ۹۰ و تغییر ماهیت گرافیکی شبکه این مشکلات وجود نداشت اما پس از اون ، افت کیفیت کار های گرافیکی شروع شد . امیدوارم این مشکلات زودتر حل بشه . چون اصلا زیبا نیست .

دقیقا ، لالیگا وقتی مثلا وینیسیوس گل زد،
اون صفحه گل میره مینویسه:GOOOOOOOOL
بعد به زیبایی اون o ها کوچیک و بزرگ میشن
ولی لیگ ایران ،لیگ برتر، لیگ خلیج فارس….

تیم کیتس کوری؟؟؟؟؟؟؟؟ مرتیکه ۵ ماهه دارم میگم راجع به اون پرچم جمهوری اسلامی یک توضیح بده چرا الان نساجی تو آسیا نداره ولی تو لیگ داره
چرا ازبکستان و امارات پرچم میزنند دقیقا اون وسط هم در لیگ هم آسیا
چرا در لیگ شمس آذر تگ پرچم رو نزده ولی استقلال پرسپولیس تراکتور سپاهان الومینیوم تگ پرچم زدند؟؟؟؟؟؟ چرا واقعا

کوکا تو خوبه حالت؟ برا چی ایقد بی ادبی؟
خو مو هم جای تیم کیتز بودم جواب یه آدمه بی ادبه نمیدادم. برو یکم استراحت کن وقتی خوب شد حالت دوباره برگرد. خوب نیس دل آدماره بشکونی و توهین کنی. دنیا دو روزه

تیم کیتس خیلی احمقی

بچه مودب باش اینجا خانواده نشسته مطالبه میخونه

تو منو بردی ز خجالت

سلام در باره ترکیب عجیب لباس دروازه بانی نوبهار هم اگه میشه پست بذارید

یه سوال ، این AFC به این مشکلات کار های گرافیکی توجه ای نمی کنه ؟ خیلی برام عجیبه که تا الان واکنشی نشون ندادن .

آفرین سوال منم هست. معمولا باید به پروتکل های پخش خیلی حساس باشن.

پرچم ایران برای چی روی پیراهن سپاهان نساجی و استقلال و تراکتور و بقیه تیم ها ست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تیم کیتز در این زمینه ساکت شدی و ترسیدی
بی کیفیت ترین محصول همراه با بی کیفیت ترین نقاد یعنی تیم کیتز میشه خروجی سایت شما
بخودت بیا تیم کیتز قدیم خیلی خوب بودیدعملکردتون ولی امسال خیلی ضعیف بود و به نظر کاربران و انتقادات سایت پشیزی ارزش قائل نبودید و این موضوع فقط روند سقوطتون رو تسریع میکنه متاسفم برای این سایت

چه جالب شما فقط این نظر میدی به خاطر یه پرچم کل زحماتشون نادیده میگیری جایی که باید جواب این سوالت بگیری اینجا نیست

تو فوتبال حرفه ای نمیان لوگو پرچم کشور بزنن تو کیت باشگاه ها بجای این مسخره بازیا تو فکر قرارداد با برند های معروف و معتبر باشید حداقل پوما آدیداس نایک تحریم اوکی جوما و چندین برند خوشنام اروپایی دیگه که اونا که تحریم نیستم تا کی هوادر باید تو حسرت این باشه که کیت تیم محبوبش از فروشگاه اختصاصی باشگاه با برند معتبر بخره زشته این فوتبال حرفه ای نیست کشوری که ورزش اولش فوتباله نباید اینطوری باشه بقول یکی چند سال این سیرک برتر تعطیل کنید برید اروپا یاد بگیرید بعد بیاید لیگ برتر راه بی اندازید ما هیچمون مثل آدم نیست اون از استادیوم ها که همه خارج شهر میسازن اون از وار که از ۲۰۱۸ اومده ولی هنوز تو ایران نیامده کشور عقب مونده ای هستیم واقعا

یه نکته ای که من از پخش زنده بازی ها متوجه شدم این هستش که شبکه ورزش به نسبت شبکه سه ، کارهای گرافیکی بهتری رو انجام میده .

دقیقا

با عرض سلام خدمت دست اندرکاران سایت تیم کیتز . بنده پیشنهادی داشتم . همان طور که می دانید بازی eFootball 24 لایسنس لیگ قهرمانان آسیا را دارا می باشد و به همین خاطر ۳ تیم پرسپولیس ، سپاهان و نساجی در بازی حضور دارند . پیشنهاد بنده این است که کیت تیم های ایرانی در eFootball 24 را با کیت های اصلی مقایسه کنید . به نظر من مطلب جالبی خواهد شد .

کار جالبیه اما تیم کیتز این کار رو نمی کنه

عه راس میکی

آقا چرا انقدر آلشپورت ضعیف شده قبلا یادمه اینتر رو اسپانسری می‌کرد،
الان تو ایران لباس گاوه

مسئول پخش تلویزیونی ایران کیه؟ خیلی خنگه😡 اسکوربورد ها اکثر مواقع اشتباه زده میشه، رنگ لباس تیم ها اشتباه، تعویض ها و کارت قرمز ثبت نمیشه، و این اسکروبورد هم تو کل آسیا مردم میبینن و آبروی ایران میره که از پس یه اسکوربورد ساده تلویزیونی هم بر نمیایم. من پخش کشور های هند و تاجیکستان و ترکمنستان رو میدیدم پخش تلویزیونی شون از ایران خیلی بهتر بود. افسوس💔

دقیقا ما انتظار یه چیزی شبیه
اسکوبورد لالیگا می خواستیم

همه چیه اسکوربورد تلوزیونی اشکال داره یه بار رنگ لباس اشتباهه یه بار فونت شماره اشتباهه یه فونت اسم از پس اسکوربورد بر نمیاید😑😑