نگاه نزدیک| لباس داوری لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲

توسط

تیم کیتز – ست لباس داوری جدید لیگ برتر خلیج فارس برای فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توسط سینا اسپرت تامین می شود. در این قسمت از “نگاه نزدیک” تیم کیتز، نگاهی اختصاصی به جزئیات ست داوری جدید لیگ خواهیم داشت.

پیراهن های داوری جدید به مانند نسخه قبلی در سه رنگ فسفری، مشکی و آبی روشن ارائه شده است. پارچه به کار رفته در این لباس با تکسچر خاص و به صورت اختصاصی تولید شده است.

 

یقه و نوار لبه آستین به صورت کشباف و هم رنگ بدنه است که در پیراهن فسفری و آبی با حاشیه مشکی و در پیراهن مشکی نیز با حاشیه فسفری کار شده است. محدوده پهلو نیز با استفاده از پارچه مش برای تهویه بهتر مناسب سازی شده است.

در آخر دو جیب چسبی جهت قرارگیری کارت ها و سایر لوازم داور در جلوی پیراهن تعبیه شده است. لوگوی Sinasport به صورت ژلاتینی برجسته در گوشه بالای پیراهن درج شده که در پیراهن مشکی و آبی به رنگ سفید و در پیراهن فسفری به رنگ مشکی است. تگ ژلاتینی اصالت نیز در گوشه پایین پیراهن درج شده است.

لوگوی اسپانسر(شرکت نفت پارس) در اندازه ای بزرگ در قسمت جلو و پشت پیراهن و همچنین بر روی آستین راست به صورت رول کاتری نسبتا نازک چاپ شده که در پیراهن فسفری و آبی با ترکیب قرمز و آبی و در پیراهن مشکی تماما سفید است.

یکی از ایرادات مربوط به اندازه بزرگ لوگوی اسپانسر است طوری که تا روی جیب سمت چپ که محل معمول نصب بج داوران است امتداد دارد و همین موضوع باعث شده که با نصب بج لوگوی اسپانسر مخدوش شود. البته برخی از داوران از جیب راست برای نصب بج استفاده کرده اند.

هر سه پیراهن با شورت مشکی که دو جیب در کناره ها و دو جیب در قسمت پشت آن تعبیه شده ست می شود. نکته مثبت ست داوری جدید استفاده از جوراب هم رنگ پیراهن در سه نسخه لباس است که ارتباط رنگی مناسبی بین اجزای لباس ایجاد کرده و نشان می دهد جوراب ها به طور اختصاصی برای هر یک از سه پیراهن تولید شده اند. در نسخه قبلی لباس های داوری که توسط مجید تامین می شد جوراب تک رنگ مشکی بود که در هر سه ست مورد استفاده قرار می گرفت.

نکات مثبت

جوراب هم رنگ پیراهن

پارچه اختصاصی

لوگوی ژلاتینی برند

 

نکات منفی

ابعاد نسبتا بزرگ اسپانسر که تا روی جیب امتداد دارد

استفاده از فرم یقه شبه آدیداسی

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نمونه این مطالب هیچ کجا پیدا نمیشه
دست مریزاد

این آیتم چرا فقط برای کیت های سینا اسپورته؟

خب احتمالا بقیه برندهای تولیدی ورزشی هنوز هیچ لباس اورجینالی جهت بررسی دراختیار تیم کیتز نذاشتن.

لطفا بقیه تیمهارم لباس بگیرین ارزشون و با دوربین با کیفیت عکس برداری کنید مخصوصا کیت های تیم های پر طرفدار و همینطور ملی
اگرم باشکاهی همکاری نکرد حتما اسمشو بیارید
نکات مثبت و منفی شما رو دوس داشتم.