لباس مارسی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم المپیک مارسی فرانسه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه با یک پترن چریکی مرکب از مشکی و نارنجی که شعله های آتش را نیز برگرفته از شعار “PEUPLE VOLCANIQUE” (مردم آتشفشانی) تداعی می کند ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین و همچنین پشت پیراهن در محدوده نام و شماره بازیکن به رنگ مشکی است و لوگوی باشگاه مارسی سفید با جزئیات طلایی و لوگوی پوما و اسپانسر “CMACGM” نیز تک رنگ سفید هستند.


(۱۴ تیر ۱۴۰۲) لباس اول و دوم المپیک مارسی فرانسه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با یک پترن محو برگرفته از سواحل شنی مارسی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ آبی آسمانی است و یک خط باریک سفید نیز در مرکز آن به چشم می خورد.

لوگوی پوما طلایی است و اسپانسر(CMACGM) نیز به رنگ آبی تیره روی پیراهن درج شده است. شورت و جوراب سفید ترکیب لباس اول مارسی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید مارسی نیز در زمینه به رنگ آبی تیره همراه با خطوط باریک مواج سفید در قسمت جلوی پیراهن که به امواج دریای مدیترانه اشاره دارد ارائه شده است. جزئیات سفید در قالب نوار لبه آستین و نیمه جلوی یقه کار شده و شورت و جوراب آبی تیره ترکیب لباس دوم مارسی در فصل جدید لیگ فرانسه را کامل می کند.

لباس مارسی ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم المپیک مارسی فرانسه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ آبی روشن همراه با یک تصویر محو صلیبی شکل در فضایی تیره تر از رنگ زمینه پیراهن به مرکزیت لوگوی باشگاه در سمت چپ سینه ارائه شده است. آستین چپ نیز به رنگ آبی … ادامه مطلب لباس مارسی ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تغییر لوگوی باشگاه های فرانسوی به خاطر کودکان

 

قوانین عجیب لباس در جام حذفی فرانسه

تیم کیتز – فدراسیون فوتبال فرانسه برای مسابقات جام حذفی این کشور قوانین و محدودیت های عجیب و قابل توجهی وضع کرده است. به موجب یکی از قوانین موجود برای این مسابقات تیم ها در دور هفتم و هشتم جام حذفی فرانسه صرفا مجاز به استفاده از ۵ رنگ برای لباس خود هستند؛ سفید، قرمز، … ادامه مطلب قوانین عجیب لباس در جام حذفی فرانسه

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مارسی،آژاکس و دورتموند همیشه کیت هاشون زیباست

فصل قبل مارسی زیاد جالب نبود

چقدر پترنش شبیه پترن چریکی هست

ببینید کی بهتون گفتم، پوما تا ۲ سال آینده جزو بهتربن تولید کننده های لباس تو جهان میشه

همین الانش هست بعد نایکی و ادیداس

من طرفدار تنها تیمی که هستم مارسی خیلی تیم خوبو قدرت مندیه