بازگشت رئال به لباس فصل گذشته

توسط

تیم کیتز – رئال مادرید در دیدار برابر والنسیا مجبور به استفاده از لباس دوم فصل قبل خود شد.

رئالی ها در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ سه لباس از آدیداس دریافت کرده اند که لباس اول سفید و لباس های دوم و سوم یکی سرمه ای تیره و دیگری نیز مشکی است. با توجه به ترکیب پیراهن سفید و شورت و جوراب مشکی والنسیا، قاعدتا رئال چاره ای جز تلفیق پیراهن سفید با شورت و جوراب تیره نداشته است.

اما با تصمیمی غیر منتظره رئالی ها با لباس دوم بنفش رنگ فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ در این مسابقه به میدان رفتند، لباسی که لوگوی دارای نوشته adidas یکی از شاخصه های قدیمی بودن آن بود و مشخص نیست به تبعیت از دستورالعمل برگزارکنندگان لالیگا پوشیده شده یا اینکه خود باشگاه و آدیداس برای جلوگیری از یک ترکیب ناهمخوان بین پیراهن و شورت و جوراب(رنگ جزئیات) این تصمیم را اتخاذ کرده اند.

رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ احتمالا یک لباس نارنجی خواهد داشت که در چنین مواقعی قابل استفاده خواهد بود.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
8 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

واقعاً تیم والنسیا نمیتونست جوراب و شورت خودش رو سفید کنه یعنی یک دست سفید بپوشه و رئال که کیت دوم یا سوم که هردو مشکی رنگ هستش رو بپوشه تا به خاطر اینکه شورت و جوراب والنسیا مشکی هستش رئال کیت مشکیش رو نپوشه!!!

نه این کار رو نمیکنه چون تیم میزبان ست لباسشون هم اینطوریه ، مشکل رئاله که لباس چهارم نداره یا رنگ لباس دوم و سوم شبیه هم هستند

😂

برای یک تیم خارجی واقعا عجیبه
آدم نمیدونه بخنده یا تاسف بخوره

وقتی کیت دوم و سومت از نظر رنگی شبیه به هم هست همین میشه دیگه ، اصلا این فصل خیلی بد بوده کیت دوم و سوم بعضی از تیما به لحاظ ترکیب رنگی شبیه به هم

تیم کیتز داستان لوگوی خوش طلایی و لباسش رو بررسی کنید
اول طلایی بوده بعد شده قرمز حالا شده آبی
تیمشم که هر بار یه جاییه 😐

ایرانی بازی لالیگا

تیم کیتز اسپانسر لاکپشت های نینجا اینتر هم بذار