سایپا با چند برند در فصل جدید؟

توسط

تیم کیتز – لباس اول سایپا برای فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ لیگ آزادگان رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با نقوشی در قالب یک نوار در محدوده سینه و همچنین قسمت پایین پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین و همچنین کلیه لوگوهای روی لباس به رنگ طوسی هستند.

نکته ای که فارغ از طرح لباس جدید در مراسم جشن پیراهن نمود قابل توجهی داشت استفاده بازیکنان و کادر فنی از پولوشرت هایی با برند متفاوت با لباس رونمایی شده بود. بازیکنان سایپا در حالی که پیراهن مربوط به تامین کننده قبلی را بر تن داشتند کنار لباس جدید که نشان تولیدی متفاوتی روی آن به چشم می خورد عکس گرفتند.

سایپا در زمان حضور در لیگ برتر یکپارچگی به مراتب بهتری نسبت به وضعیت کنونی داشت و مشخص نیست نارنجی پوشان که در نسخه جدید به نارنجی کمرنگ متمایل شده اند، قرار است در فصل جدید با چند تولیدی همکاری داشته باشند یا اینکه تا زمان اتمام موجودی فصل های گذشته انبار، سایپا با همین بی نظمی در پوشش در فصل جدید لیگ آزادگان حضور خواهد یافت.

سایپا بیشترین سابقه حضور در لیگ برتر را در بین تیم های لیگ دسته اول داراست، از این رو انتظار می رفت باشگاه رونمایی مناسبت تری برای لباس جدید تیم تدارک ببیند. مقایسه رونمایی لباس این تیم با دیگر تیم های لیگ آزادگان گواهی بر این مدعاست.

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لظفا تغییر رنگ لوگوی جدید تیم برنلی رو که بنفش شده در قالب یک پست معرفی کنید.

بقیه تیم ها رو هم بزارید ببینم چیکار کردند

اسم تولید کننده هیچ جا نیس

سایپا همیشه بی نظمه

در مورد تولید کنندش توضیح بدین … فک میکنم زیر مجموعه استارت باشه