برندهای یورو ۲۰۲۴ +جدول تفکیکی گروه ها و نمودار فراوانی رنگ

توسط

تیم کیتز – رقابت های جام ملت های اروپا “EURO 2024” با حضور ۲۴ تیم به میزبانی آلمان آغاز شد. در این پست نگاهی به برند تامین کننده لباس تیم های حاضر در این مسابقات خواهیم داشت.

این دوره از رقابت های یورو از حیث تنوع برند تنها به ۶ برند محدود می شود که در این بین نایک با ۹ تیم بیشترین سهم را داراست. پس از غول آمریکایی، دو برند مطرح آلمانی یعنی آدیداس با ۶ و پوما با ۴ تیم قرار گرفته اند. جوما و مکرون هر کدام ۲ تیم را تحت پوشش خود دارند و هومل نیز با یک تیم در این رقابت ها حاضر است.

۹ تیم تحت پوشش نایک در ۵ گروه پخش شده اند که بیشترین تراکم تیم های نایک در گروه D است که ۳ تیم از ۴ تیم این گروه لباس های این برند را بر تن می کنند و تنها گروه A است که هیچ نماینده ای از نایک در آن حضور ندارد.

آدیداس نیز تنها در ۳ گروه این رقابت ها صاحب نماینده است که نیمی از ۶ تیم تحت پوشش آن در گروه A قرار گرفته اند. ۴ تیم پوما در چهار گروه مختلف پراکنده شده اند، در حالی که هر ۲ تیم تحت پوشش جوما در این دوره در گروه E حضور دارند.

از حیث رنگ لباس [اول] تیم های حاضر در یورو ۲۰۲۴ بیشترین فراوانی با ۱۰ تیم متعلق به رنگ قرمز است و بعد از آن سفید با ۷، آبی با ۴، زرد با ۲ و نارنجی با ۱ تیم قرار گرفته اند.

*در این محاسبه رنگ غالب پیراهن به عنوان رنگ اصلی لحاظ شده است. (مثال: کرواسی سفید ثبت شده) همچنین رنگ های هم خانواده در رنگ پایه تجمیع شده است. (اسکاتلند آبی ثبت شده)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
10 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جایه مجید خالی 🙁

آقا دانیال گل ببین برند مروژ یا به قول ایرانی ها مجید یک برند ایرانی هست
و تیمهای خارجی باهاش قرارداد نمی بندند

به نظرم اینکه ۳ ۴ تا برند سلطه داشته باشن خوب نیست.
مثلا جای castore خالیه به نظرم.
البته طرفدار برند های بی کیفت و متنوع مثل آسیا نیستم، ولی به نظرم بازار باید رقابتی تر باشه تا شاهد خلاقیت و افزایش کیفیت باشیم.

اصلا هم اینطور نیست توی یه تورنومنت معتبر باید برندای معتبر باشن نه برند آشغالی مثل castore

از نظر شما castore انگلیس اشغالی هست ولی joma نیست منطقیه

وای گروه ای گروه آدیداسه فقط پوما اونجاست

گروه دی هم گروه نایکه 😂

گروه A هم گروه ادایداسه

خداییش طراحی لباسهای آدیداس از نایکی قشنگتره

قربون آدم چیز فهم
حرفت کاملا درسته
یک نمونه هم دارم
روی آستین‌های لباس اول آلمان یک گرادینت به رنگ پرچم آلمان درست شده