تغییر ناگهانی و اساسی لباس ذوب آهن

توسط

تیم کیتز – لباس ذوب آهن در دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با تغییرات متعددی همراه بود.

اولین مورد مربوط به تغییر تامین کننده از یوسف جامه به داریک بود. ذوب آهن که لیگ را با لباس های استارت شروع کرد، در چند هفته ابتدایی به تناوب آن را با یوسف جایگزین کرد و پس از آن این تغییر تثبیت شد.

استفاده از سبز فسفری به عنوان رنگ پایه مورد دیگری بود که در این مسابقه به چشم آمد و مشخص نیست این لباس سوم ذوب آهن بود یا اینکه رنگ سبز ذوب آهن به طور کلی به وضعیت کنونی تغییر کرده است.

بازیکنان ذوب آهن در این مسابقه از همان جوراب های سفید و سبزی که پیش از این دیده بودیم استفاده کردند، جوراب هایی که در همان نگاه اول متوجه عدم ارتباط رنگی آن با پیراهن و شورت خواهید شد.

نکته دیگر مربوط به لباس جدید ذوب آهن تکرار لوگوی تولیدکننده در تمام سطح آستین ها است، موردی که بر اساس قوانین استاندارد لباس تیم ها غیر مجاز تلقی شده و تامین کننده صرفا مجاز به درج لوگو یا هویت بصری خود در محدوده معینی از شانه و آستین است.

البته این احتمال وجود دارد که این لباس موقت بوده و با نسخه ای مرتبط با ذوب آهن جایگزین شود. استفاده دروازه بان از لباس یوسف، گرم کردن بازیکنان ذوب آهن با لباس اصلی مسابقه مربوط به هفته های گذشته و استفاده نیمکت نشینان از حوله هایی که روی آن لوگوی مجید دیده می شد از دیگر نکات پوشش ذوب آهن در دیدار مقابل تراکتور به شمار می رود.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
10 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

حرفی باقی نمی مونه

تیمی که مدیرعاملش بشه نکیسا بهتر از نمیشه 😂

چه ربطی داشت؟؟؟ هر بازیکنی که محمد ربیعی خواست رو خرید تقریبا ۱ سال مدیرعامل شدن هم تیم بسکتبال و فوتبال نتایج خوبی گرفته . خیلی هم خوب مدیریت کرده ذوب آهن اصفهان رو

ذوب آهن چه نتیجه خوبی گرفته؟ تو لیگ که میانه جدول تو جام حذفی کنار رفت درمورد بازیکنم انچنان بازیکن خوبی نگرفته

لباس اولشون استارت بود،یهو شد یوسف جامه،الانم داریک
پتو مال مجیده طرح کیتاشون هی تغییر میکنه،گلر همچنان یوسف جامه اس وطرحش کپی آدیداسه!فروزان هم بعضی مواقع که فیکس میشه لباس نایک میپوشه اونم کیت فیک نه اصلی!!!!
ظاهر طرحا هم که شر و ور خالص

تیمی به این با اصالتی نباید اینجور شه

افتضاح

از پشت تلویزیون شبیه سپاهان بود

یعنی تو کشور جنگ زده یمن هم قفله بازی با سپاهان دوباره یوسف جامه شد😂😂😂.

واقعا من لذت بردم از این کیت خوشگل و جذاب گ رچ ی بازی بیشتر دووم نداشت و تو بازی تراکتور ترکیب هارمونی زیبای رنگی‌رو دیدیم