لباس های سوم فصل ۲۱-۲۰۲۰ (بخش اول)

توسط

تیم کیتز – چند روز پیش بلیچر ریپورت تصاویر ترکیبی از لباس های سوم جدید شایعه شده برای تیم های بزرگ اروپا بر تن هر یک از ستارگان آنها منتشر کرد که به دنبال آن فوتی هدلاینز درصد صحت هر یک را بررسی کرد. در دو بخش نگاهی به آنها خواهیم داشت.

بایرن مونیخ

بر اساس اطلاعات فاش شده لباس سوم بایرن برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ در زمینه مشکی همراه با نوار مورب قرمز زنگ با ترکیب لوزی لوزی برگرفته از پرچم باواریا و ورزشگاه آلیانز آرنا و نوار راه راه سفید و مشکی در لبه آستین ارائه خواهد شد.

فوتی هدلاینز درصد صحت این لباس را تنها ۱۰ درصد اعلام کرده و گفته تاکنون تنها مشخص شده که رنگ عمده مشکی، رنگ لوگوها سفید و نوار قرمز رنگ در لباس وجود خواهد داشت اما اینکه دقیقا به همین شکل باشد هنوز تایید نشده است.

بارسلونا

پیراهن سوم باسلونا فصل ۲۱-۲۰۲۰ به رنگ صورتی همراه با یقه و نوار لبه آستین فیروزه ای و مشکی ارائه خواهد شد. این ترکیب ۱۰۰ درصد تایید شده و لباس نهایی احتمالا تفاوت چندانی با این تصویر نخواهد داشت.

چلسی

پیراهن سوم چلسی برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ در زمینه عمدتا به رنگ قرمز همراه با جزئیات آبی در قالب نوارهای راه راه محو شونده در قسمت جلوی پیراهن و همچنین یقه و محدوده شانه اراه خواهد شد. این ترکیب نیز ۱۰۰ درصد تایید شده است.

یوونتوس

پیراهن سوم یاران کریستیانو رونالدو در یوونتوس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ نیز همانند آنچه پیش از این لو رفته بود در زمینه عمدتا به رنگ نارنجی همراه با گرافیک استتاری مشکی رنگ در قسمت جلو و سه خط مشکی بر روی شانه ارائه خواهد شد.

فوتی هدلاینز صحت این ترکیب را ۸۰ درصد تایید کرده و گفته ممکن است فرم گرافیک به کار رفته در لباس نهایی متفاوت باشد.

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. حمیدرضا
    پاسخ

    لباس بارسلونا واقعا زیبا هست

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.