آل اشپورت همچنان اسپانسر فدراسیون؟!

توسط

تیم کیتز – با وجود قطع همکاری فدراسیون فوتبال با آل اشپورت هنوز لوگوی این شرکت در سایت فدراسیون خودنمایی می کند.

در سایت فدراسیون بخش شرکای تجاری لوگوی “نفت پارس” به عنوان اسپانسر لباس داوران و در “بخش تامین کنندگان” نیز لوگوی هواپیمایی زاگرس و آلشپرت قرار گرفته است. البته مفهوم دو عنوان ذکر شده نیاز به تعریف دارد، با این حال مشخصا تامین کنندگان در زمینه تامین پرواز تیم ملی و لباس تیم ملی فعالیت می کنند.

نکته مورد بحث در این میان معرفی آل اشپورت به عنوان تامین کننده تیم ملی در سایت فدراسیون است حال اینکه از مدت ها قبل مجید به عنوان تامین کننده لباس تیم ملی فعالیت می کند. هر چند احتمالا هنوز بخشی از موجودی انبار فدراسیون را پوشاک آل اشپورت تشکیل می دهد، با این حال کلیه اقلام تیم ملی بزرگسالان، بانوان و اخیرا تیم ملی فوتسال از تولیدات مجید است.

اخیرا تیم ملی امید در تمرینات و بازی دوستانه خود از لباس های آل اشپورت استفاده می کند اما احتمالا برای مسابقات رسمی لباس های مجید مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

هنوز مشخص نیست تداوم نمایش لوگوی آل اشپورت در سایت فدراسیون فوتبال حاصل یک سهل انگاری است یا به معنی همکاری همزمان فدراسیون با دو برند است، اگرچه لوگوی مجید در سایت فدراسیون فوتبال به چشم نمی خورد.

بازیکنان تیم ملی با لباس ۹۸

تیم کیتز – فدراسیون فوتبال در آستانه سالروز برد تاریخی ایران مقابل آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه تصویری از بازیکنان حال حاضر تیم ملی با لباس ایران در آن مسابقه منتشر کرد. سردار آزمون، اللهیار صیادمنش و پیام نیازمند بازیکنانی هستند که در این تصاویر لباس دوم قرمز رنگ تیم ملی ایران در جام … ادامه مطلب بازیکنان تیم ملی با لباس ۹۸

پوستر تیم ملی با لباس های کلاسیک

تیم کیتز – صفحه مجازی تیم ملی پوستر دیدار مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ مقابل ازبکستان را با ابتکاری جالب منتشر کرد. در این پوستر هفت بازیکن تیم ملی ایران هر کدام یکی از لباس های قدیمی تیم ملی را بر تن دارند. در این بین لباس سبز و قرمز خاطره انگیز انتخابی جام جهانی … ادامه مطلب پوستر تیم ملی با لباس های کلاسیک

چرا لباس تیم ملی والیبال بدون برند است؟

تیم کیتز – موضوعی که این روزها توجه علاقه مندان بحث لباس ورزشی و خاصه مخاطبان تیم کیتز را به خود جلب کرده استفاده تیم ملی والیبال ایران از لباس های بدون لوگوی تولیدکننده است، لباسی که برای اولین بار پس از سال ها لوگوی مجید روی آن به چشم نمی خورد. تغییر رئیس فدراسیون … ادامه مطلب چرا لباس تیم ملی والیبال بدون برند است؟

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نه بابا حالشو ندارن سایتو بروزرسانی کنن 😂

امیدوارم بیخیال مجید بشن با این طرح های افتضاح

باهات موافقم باید یه برند معتبر روی لباس تیم ملی باشه نه مجید کاظم و جاسم

تا بحث کپی رایت درست نشه استفاده از برند خارجی معتبر به صرفه نیس و با این مسئولایی که ما داریم فکر کنم تغییر این روند رو تو سرای سالمندان میبینیم.