ست لباس رسمی پاریسن ژرمن از برند دیور | PSG x Dior

توسط

تیم کیتز – باشگاه پاریسن ژرمن با همکاری برند شناخته شده فرانسوی دیور(Dior) از لباس رسمی خارج از زمین تیم در سال ۲۰۲۳ رونمایی کرد.

کالکشن رسمی دیور برای پاریسن ژرمن شامل اقلامی همچون کت و شلوار، پیراهن و کراوات، پالتو و شال گردن و کفش در بخش ست رسمی و پلیور دورس، ژاکت، شلوار و کفش در بخش نیمه رسمی می شود که تمام پوشاک به غیر از پیراهن ست رسمی همگی یکدست مشکی هستند.

تصاویری از کالکشن PSG x Dior را در ادامه می بینید.

لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس سوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که تحت برندینگ جردن از سوی نایک عرضه خواهد شد، به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با یک نوار مشکی در مرکز پیراهن که در محدوده اسپانسر برش می خورد ارائه شده … ادامه مطلب لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

ویدیو | رونمایی لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول PSG برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید پاریسی ها را در ادامه ببینید.

لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با نوار پهن قرمز با حاشیه سفید در مرکز پیراهن که هر دو رنگ با افکت براش ترسیم شده، ارائه شده است. این نوار در محدوده اسپانسر (QATAR AIRWAYS) برش خورده و … ادامه مطلب لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چقدر ست ژاکت و پلیورشون(ناواس) زیباست
مقایسه کنید با لباس رسمی ما در المپیک