فونت پرسپولیس ۱۴۰۲-۱۴۰۱

توسط

تیم کیتز – فونت شماره پرسپولیس برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با ساختاری نسبتا ساده ارائه شده است.

برای اغلب اعداد در فونت جدید فرم منحنی استاندارد در قالب بیضی تعریف شده و اعداد ۱، ۴ و ۷ متناسب با ماهیت خود از ساختاری متفاوت بهره می برند. فونت در اغلب اعداد از نظر فرم و جزئیات شباهت زیادی به شکل فشرده فونت لالیگا دارد، اما در عدد ۱، ۴ و ۵ تفاوت هایی وجود دارد که آن را متمایز می کند.

از دیگر نکات فونت جدید باید به چاپ شماره ها در اندازه نسبتا کوچک در پشت پیراهن بازیکنان اشاره کرد، اقدامی که با توجه حجم تبلیغات پست پیراهن پرسپولیس چندان هم غیر منطقی به نظر نمی رسد!

طراح: فاضل میررجب

شاید شما دوست داشته باشید

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

🔴آل اشپورت کوتاه بیا نیست!

🔻همین چند روز قبل بود که شریک شرکت آل اشپورت اسپانسرپیراهن های پرسپولیس با شکایتی که از این باشگاه کرده بود موفق شد حساب اصلی این باشگاه را ببندد و سرخ ها را به پرداخت ۲۷ میلیارد تومان محکوم کرد.

🔻بعد از این ماجرا بخش حقوقی این باشگاه وارد عمل شد تا بتواند با رایزنی با این فردی که خود را نماینده شرکت آل اشپورت معرفی کرده حساب باشگاه را باز کند اما تا امروز این اتفاق رخ نداده و ظاهرا این فرد حاضر به تعامل با باشگاه پرسپولیس نیست.

🔻این اتفاق در حالی رخ داده که باشگاه پرسپولیس به دلیل بسته بودن این حساب نتوانسته حقوق کارمندانش را بدهد و از سویی در ماه جاری باید به بازیکنان خارجی خود پرداختی داشته باشد و سپس نوبت پرداختی به بازیکنان داخلی می رسد.