آاس رم در بین تیم های سطح دوم آدیداس

توسط

تیم کیتز – همکاری باشگاه آ اس رم با آدیداس به مرز قطعیت رسیده و این تیم ایتالیایی از فصل آینده لباس های آدیداس را بر تن خواهد کرد.

فوتی هدلاینز با تایید این موضوع همچنین اعلام کرده که آدیداس رم را در ردیف باشگاه های پرمیوم خود یعنی هم رده تیم هایی چون آژاکس، بشیکتاش، ریورپلاته و … قرار خواهد داد. این یک رده پایین تر از باشگاه های الیت آدیداس(رئال مادرید، منچستریونایتد و …) تعریف شده است.

اولین لباس آاس رم با لوگوی آدیداس احتمالا تیر ماه ۱۴۰۲ رسما عرضه خواهد شد.


تغییر سریع رم از نیوبالانس به آدیداس؟

(۳۱ تیر ۱۴۰۱) باشگاه آ اس رم برای تامین لباس تیم فوتبال خود از ابتدای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به مرحله تنظیم پیش نویس قرارداد با آدیداس رسیده است.

فوتی هدلاینز به نقل از نشریه ایل تمپو ایتالیا گزارش کرد که طرفین در حال دستیابی به توافق نهایی هستند، توافقی که آ اس رم را صاحب دومین قرارداد لباس با ارزش در فوتبال ایتالیا پس از یوونتوس خواهد کرد.

گفته شده حضور مورینیو و همچنین انتقال دیبالا به رم به عنوان دو چهره شاخص تحت قرارداد با آدیداس در هدایت باشگاه به سمت توافق با برند آلمانی اثرگذار بوده است. باشگاه آ اس رم همچنین از محل درآمدهای این قرارداد اهداف خود در زمینه ساخت استادیوم جدید را نیز دنبال می کند.

نیوبالانس تنها به مدت دو فصل (۲۲-۲۰۲۱ و ۲۳-۲۰۲۲) فرصت خودنمایی روی لباس رم را پیدا کرد که این مدت کوتاه با عنوان قهرمانی در اولین دوره لیگ کنفرانس اروپا برای رم همراه بود.

رم پیش از این در دو بازه حدفاصل سالهای ۷۹-۱۹۷۷ و ۹۴-۱۹۹۱ لباس های آدیداس را بر تن می کرد.

شاید شما دوست داشته باشید

۴ دیدگاه
 1. Arash+por
  پاسخ

  چه بهتر تیم بزرگ باید برند بزرگی اسپانسر باشه

  • محمدمهدی+عطایی
   پاسخ

   نمیشه تیم بزرگ حسابش کرد

  • حسن×پناهی
   پاسخ

   آخه رم تیم بزرگه؟!؟!؟

 2. بردیا
  پاسخ

  نماد گرگ اگه تو کیت استفاده بشه قشنگش میکنه … من سه خط ادیداس اصلا دوس ندارم

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.