لباس اف سی سئول ۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم اف سی سئول برای فصل ۲۰۲۳ همزمان با چهلمین سال تاسیس این باشگاه کره ای توسط برند پرو اسپکس رونمایی شد.

لباس اول جدید به صورت نیم قرمز و نیم مشکی همراه با خط های دوبل قرمز و مشکی بر روی رنگ مقابل ارائه شده است. لوگوی باشگاه، برند و اسپانسرها تک رنگ طلایی هستند و یک تگ ویژه ۴۰ سالگی باشگاه اف سی سئول نیز در گوشه پایین پیراهن نصب شده است.

لباس دوم نیز با ترکیب مشابه لباس اول در زمینه سفید همراه با خطوط دوبل محو در سطح پیراهن و جزئیات طلایی در قالب لوگوها و حاشیه یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است.

 

شاید شما دوست داشته باشید

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز سلام برای ساخت یک برند ورزشی در ایران و جهان به چه مقدار سرمایه نیاز هست؟ ایا تمامی برند ها کارگاه های خیاطی و چاپ البسه دارند؟ منظور برند های نوپا است نه ادیداس، نایکی، پوما…
و قوانین پایه و مشترک برای برندها چیه؟
چون در ایران برندهای عجیبی شروع به کار کردند و هیچ شناختی از انها نداریم ایا بدون مجوز خاص و فقط با توافق نامه حقیقی و حقوقی بین شرکت و باشگاه میشه یک برند ورزشی جدید ساخت؟
——
و سوال دیگه ؟ ایا منابع و اماری هست که نشان بده کدام برند از زمان تاسیس تا به الان چقدر موفقیت تجاری داشته ؟ و سرمایه دار ترین برند حال حاضر بین نایکی و ادیداس کدام یک است؟
—–
ممنون