لباس اتلتیکو مادرید ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم اتلتیکو مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با ترکیب رنگی بدیع در تاریخ باشگاه توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با طرحی ساده در زمینه یکدست به رنگ نارنجی روشن و بدون هیچگونه جزئیاتی در طراحی ارائه شده است. بخش جلویی و پشتی یقه اندکی تیره تر از زمینه و نوار لبه آستین نیز به رنگ قرمز کار شده است.

لوگوی باشگاه و نایک تک رنگ مشکی است و شورت و جوراب هم رنگ پیراهن ترکیب لباس سوم اتلتیکومادرید در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۶ تیر ۱۴۰۱) لباس اول و دوم اتلتیکو مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید اتلتیکومادرید برای اولین بار با ترکیبی خاص متشکل از نوارهای راه راه قرمز و سفید موج دار و شکسته ارائه شده است. پشت پیراهن در محدوده نام و شماره یکدست قرمز و نوار کشی پشت یقه نیز سرمه ای است و پرچم اسپانیا روی آن درج شده است.


 

استفاده از لوگوی کنونی باشگاه از دیگر نکات لباس جدید اتلتیکو است، این در حالی است که پیش از این شایعاتی مبنی بر بازگشت به لوگوی قدیمی در لباس جدید مطرح شده بود.

پیراهن دوم نیز با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ مشکی همراه با یقه و نوار لبه آستین آبی و نوارهای باریک آبی یخی و و مشکی در لبه آنها ارائه شده است.(۱۷ آذر ۱۴۰۰) لباس سوم اتلتیکو مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به احتمال زیاد با لوگوی قدیمی باشگاه از سوی نایک عرضه خواهد شد.

بر اساس اطلاعات فاش شده پیراهن سوم اتلتیکو مادرید در فصل آینده با ترکیب رنگی مرکب از نارنجی تیره و روشن و قرمز(نارنجی سیر) همراه با جزئیات مشکی(لوگوی باشگاه و نایک) ارائه خواهد شد.

از نکات قابل توجه لباس سوم اتلتیکو در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ احتمال استفاده از لوگوی پیشین اتلتیکو است. پیش از این شایعاتی مبنی بر بازگشت اتلتیکو به لوگوی قدیمی در سال ۲۰۲۲ مطرح شده بود و حال مشخص نیست این موضوع صرفا محدود به لباس سوم است یا روی همه لباس های فصل آینده اعمال خواهد شد.
شاید شما دوست داشته باشید

۱۲ دیدگاه
 1. حسن لایی خور
  پاسخ

  تیم‌کیتز چی شده از الآن برای اون سال ها رو دارید نشون میدید؟

 2. مهدی
  پاسخ

  هیچ کاری سخت تر از طراحی کردن لباس برای تیم هایی که لباس راه راه می پوشن نیست

  • سعید
   پاسخ

   آره سخته

  • عرشیا
   پاسخ

   تیم کیتز لیگ طراحی لطفا

 3. حسن لایی خور
  پاسخ

  سلام تیم کیتز
  یه خواهش دارم
  لطفا مثل قبل خبرهای جدید رو جدا جدا بزار تا کامنت گزاشتن هم براش راحت بشه. مثلا مطلب جدید میزاری روی همون قبلی میای کامنت بزاری کلی قبلی قبل تری ها باهاش در هم برهم میشه .
  سپاس

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، مطالب مرتبط با لباس یک تیم مشخص با هدف دسترسی بهتر در قالب یک صفحه به روز رسانی می شود. تلاش خواهد شد در صورت امکان برای بخش نظرات هر خبر تفکیک لحاظ شود.

   • حسن لایی خور
    پاسخ

    خیلی ممنون اگر تفکیک بزارید

   • سعید
    پاسخ

    تفکیکی کنید لطفا

   • Messi
    پاسخ

    Separate comments

 4. مانی
  پاسخ

  فاجعه بود
  با این اسپانسر فاجعه تر هم شد

 5. امیر
  پاسخ

  لباس سوم آدمو یاد بستنی انبه میندازه دلم خواست

 6. عرفان
  پاسخ

  سلام کیت اتلتیکو مادرید آستین بلند فقط
  هر جا گشتم پیدا نکردم.

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.