لباس رئال بتیس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم رئال بتیس اسپانیا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط هومل رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید بتیس در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک تصویر محو از نقشه جهان به پاس پانصدمین سالروز اولین سفر به دور دنیا که در ۸ سپتامبر ۱۵۲۲ در شهر سویا به پایان رسید ارائه شده است.

جزئیات سبز نیز در قالب یقه، نوار روی شانه و محدوده پهلو نمود پیدا کرده تا این لباس از بابت ترکیب رنگ ما را به یاد لباس مس رفسنجان بیاندازد! کلیه لوگوهای روی پیراهن تک رنگ سفید هستند و شورت و جوراب نارنجی با جزئیات سبز ترکیب لباس سوم بتیس در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۵ مرداد ۱۴۰۱) لباس دوم رئال بتیس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لالیگا اسپانیا توسط هومل رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با ترکیب راه راه افقی ساده مرکب از رنگ های آبی تیره و روشن ارائه شده است. آستین ها، بخشی از پهلو و یقه نیز به رنگ آبی تیره و وجه داخلی یقه و همچنین نوار باریک در لبه آستین سبز و سفید کار شده است.


(۲۵ تیر ۱۴۰۱) لباس اول رئال بتیس برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط هومل رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه با ترکیب راه راه سبز و سفید در حالی که سایه های محو مثلثی بزرگ در محدوده نوارهای سبز به چشم می خورد ارائه شده است. یقه مشکی با حاشیه سفید و سبز است و شورت مشکی و جوراب سبز ترکیب لباس اول رئال بتیس در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لالیگا اسپانیا را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پترناش شبیه پترن پوماست،عالی داره کار میکنه هومل،کاستوره و هومل تا چند سال آینده به رقبای اصلی نایکی و آدیداس و پوما تبدیل می شن