لباس رئال بتیس ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم رئال بتیس برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط هومل رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سبز همراه با نوارهای بریده بریده مورب در قالب یک پترن براق در سطح پیراهن ارائه شده است. یقه پول سبز با حاشیه سفید کار شده و نوار روی شانه نیز سفید با فلش های سبز کمرنگ بر روی آن است.

پیراهن سوم نیز در قالب کمپین صد سالگی شرکت hummel بر پایه طرح دانمارک ۱۹۸۶ در یک نیمه متشکل از نوارهای راه راه باریک مشکی و طوسی تیره و در نیمه دیگر راه راه مشکی و طوسی نسبتا روشن تر است. یقه مشکی با نوار باریک سبز بر روی آن از دیگر جزئیات لباس سوم بتیس در فصل جدید لالیگا به شمار می رود.


(۲۷ خرداد ۱۴۰۲) لباس اول رئال بتیس برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط هومل رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب سنتی راه راه سبز و سفید ارائه شده که یک خط باریک در حاشیه نوارهای سبز و همچنین یک پترن لوزی لوزی محو در دل نوارهای سبز رنگ این ترکیب ثابت سنتی را از یکنواختی خارج کرده است.

یقه سفید و سبز کار شده و آستین ها و محدوده پشت پیراهن نیز سفید است. نام شهر سویا “Sevilla.” خاستگاه باشگاه رئال بتیس هم در پشت یقه نوشته شده است.

لباس رئال بتیس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم رئال بتیس اسپانیا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط هومل رونمایی شد. پیراهن سوم جدید بتیس در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک تصویر محو از نقشه جهان به پاس پانصدمین سالروز اولین سفر به دور دنیا که در ۸ سپتامبر ۱۵۲۲ در شهر سویا به پایان رسید ارائه شده است. … ادامه مطلب لباس رئال بتیس ۲۰۲۳-۲۰۲۲

لباس رئال بتیس ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز - لباس سوم رئال بتیس برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ با ترکیب طلایی در زمینه همراه با جزئیات سبز تیره توسط کاپا رونمایی شد. (۹ مرداد ۱۴۰۰) لباس اول و دوم رئال بتیس برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط کاپا رونمایی شد. لباس سوم بتیس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰  بیشتر بخوانیدلباس دوم رئال بتیس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰  بیشتر … ادامه مطلب لباس رئال بتیس ۲۰۲۲-۲۰۲۱

لباس چهارم رئال بتیس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

تیم کیتز – لباس چهارم جدید تیم فوتبال رئال بتیس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ توسط کاپا رونمایی شد. پیراهن جدید در واقع باز آفرینی یکی از لباس های قدیمی بتیس مربوط به دهه ۹۰ میلادی است، زمانی که کاپا برند فعلی لباس باشگاه برای اولین بار وظیفه تامین لباس های بتیس را بر عهده گرفت. این … ادامه مطلب لباس چهارم رئال بتیس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام تیم کیتز دوتا سوال داشتم؟
۱. چرا برخی باشگاه های فوتبال از رنگبندی برای کیت اول و یا دوم خودشون استفاده میکنند که اصلا در لوگو باشگاه این کد رنگ وجود نداره به طور مثال اگر لوگو یک تیم به رنگ آبی طراحی شده لباس تیم قرمزه؟
۲. به نظر شما اینکه تیم های ملی برای رنگ بندی کیت ها از پرچم خودشون الهام نمیگیرند و مثل تیم های باشگاهی لوگو و نماد خودشون دارند و گاهی معتقداند که رنگ خاص براشون شانس و رنگ دیگری بد شانسی میاره جالب تر و حرفه ای تر و مدرن تره یا رنگ بندی دقیقا براساس پرچم یک کشور و طراحی لوگو براساس نماد ها و سنت ها و لقب تیم های ملی؟
….
ممنون ازتون

تیم کیتز، دو بار نوشتی ( کیت دوم)
سبزه کیت سومه